RF Dalga Kesici + Scalar Energy Kolyesi Yaptırılacak

Arkadaşlar rf dalga kesici + scalar energy kolyesi yaptırmak istiyorum bu işle uğraşanlar kimler ? kimler yapabilir?

http://quwave.com/harmonizer-pendant.html

şurdaki kolyeler gibi olmalı rf emf kesmeli ve vücuda scalar energy vermeli bu işte çalışabilecek arkadaşlar arıyorum.Teşekkürler.Konu altına yorum yaparsanız dönüş sağlarım.

Bile bile kandırılmak istiyorsanız ben yaparım,
bahsedilen cihazın hiç bir geçerli işlevi yoktur,
denge bilekliği kandırmacası gibi düşünülebilir.

Neden işe yarayamayacağını anlatmak için
çok daha fazla yatırım gerekir.

Çivi çiviyi söker de diyebiliriz mi? Rf kesmek için başka rf kaynağı kullanmak ne kadar mantıklı? ;).

aluminyum folyo ile kaplanmadan rf'den kurtulamazsın...

Bile bile kandırılmak istiyorsanız ben yaparım,
bahsedilen cihazın hiç bir geçerli işlevi yoktur,
denge bilekliği kandırmacası gibi düşünülebilir.

Neden işe yarayamayacağını anlatmak için
çok daha fazla yatırım gerekir.

o attığım linkteki ürünün benzeri olamazmı ?

Bu tip ürünlerde devrenin ne olduğunun hiç önemi yok. Önemli olan müşteriyi (pardon enayiyi) kandıracak kadar dikkat çekici, teknolojik görünmesi :)

Bu tip ürünlerde devrenin ne olduğunun hiç önemi yok. Önemli olan müşteriyi (pardon enayiyi) kandıracak kadar dikkat çekici, teknolojik görünmesi :)
hocam enayimi olduk şimdi konuyu baltalamayın.Forum forum değil sırf baltalama amacı ile yorum yapılıyor.Ben böyle birşey görmedim yöneticide izin veriyorsa bu kişilere daha bir absürtleşiyor konu.

Yanlış anlaşılma oldu herhalde. Sizi tanımıyorum, niye enayi diyeyim. Ben böyle bir ürünü çok sayıda üretip piyasaya süreceğinizi düşündüm. Bu durumda siz müşteri değil satıcı oluyorsunuz.

elektromanyetik dalgalardan , tüm ışık dalgalarından korunmak mümkünmüdür acaba fikri olan varmı ?
Bunun için neler yapılabilir bilgisayar telefon tv vs bu tür şeyleri çok kullanıyorum.Halsizlik yorgunluk eklem ağrıları baş ağrıları felan çok oluyor bunu nasıl önleriz ve özel bir soru zihin kontrolü mağduru için yapılabilecek olan şeyler nelerdir? zihninde sesler duyan , vücudunun çoğu yeriyle dalgalar aracılığıyla x ışınıyla kontrol edilen birinin yapması gereken nelerdir? jammer tarzı şeyler öneriliyor dalga kesici felan ama ne tür bir cihaz lazım acaba? tomogrofi cihazı gibi bir cihaz yapılsa ebatı küçük iyileşme durumu söz konusumu? Konuyu baltalamak isteyenler yorum yapmasın kısa ve net konuşuyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri