Rezistansın Sigorta Attırması

emertcan

Üye
Selamlar,

Evde https://www.gittigidiyor.com/diger-her-sey/kefo-elektrikli-nargile-elektrikli-koz-yakma-makinesi-kozmatik_pdp_566564325 üründen kullanıyorum. Geçen sefer sigorta attırdı, içini açıp toprak kablosunu bağladıktan sonra düzgünce çalıştırdım. Bugün yeniden sigorta attı, içine baktığımda toprak kablosu sarılıydı. Rezistans yanmış olabilir mi, yandığı zaman sigorta atar mı acaba? Bazen de bir süre çalışıp peşinden sigorta attırıyor. Bu konuda nasıl bir yol izlememiz gerekir acaba?

zararlı ürün , uyarı gelmiş kabul et . bu zararlı ürünü at gitsin .
sağlıcakla .

10693233672242.jpg

2 3 aydır kullanıyorum, arada bir çalışıp arada bir sigorta attırmasına anlam veremedim. İçinde zaten rezistans ve anahtar harici birşey de yok
tehlike kol geziyor .
közmetiği atın gitsin . nargileyi de , bunu uyarı sayın bırakmış olursunuz . sağlıcakla .

Selamlar,

Evde https://www.gittigidiyor.com/diger-her-sey/kefo-elektrikli-nargile-elektrikli-koz-yakma-makinesi-kozmatik_pdp_566564325 üründen kullanıyorum. Geçen sefer sigorta attırdı, içini açıp toprak kablosunu bağladıktan sonra düzgünce çalıştırdım. Bugün yeniden sigorta attı, içine baktığımda toprak kablosu sarılıydı. Rezistans yanmış olabilir mi, yandığı zaman sigorta atar mı acaba? Bazen de bir süre çalışıp peşinden sigorta attırıyor. Bu konuda nasıl bir yol izlememiz gerekir acaba?
Pabuçlarda rezistans uçlarına temasta gevşeklik varsa ısınma ve zamana bağlı sigorta atımı yapar(rezistans - kablo bağlantısı pabuçludur muhtemelen). Öncelikle oraya bakmak lazım.
Rezistans ısınınca genleşme yapar, buna bağlı olarak dış muhafazaya temas yapıp sigorta attırabilir.

Ürünün zararlı olmasını kullanım amacı belirler .
Bırakmak için bir yerden başlamak gerekir.
Ürünleri ( közmatik ve nargile ) yi başkasına versen ona zararı. dokunacak
iyi süs gibi kullanısa ( Vitrin ) özenti olacağına
Bence atmak atarken de kullanılmayacak hale getirip atmak .

Sağlıcakla kalın.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri