Rexroth Indradrive Servo Sürücü Hk.

telsiz

Üye
Arkadaşlar rexroth indradrive servo sürücü hk bilgisi olan varsa döküman verebilirmi?

Aslında sorunum şöyle yeni başladım bu konuya ve profibas üzerinden servo sürücüye haberleşme ve start stop yapmak istiyorum değişkenleri op üzerinden sürmek istiyorum cvp.tşk.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Öncelikle Allah yardımcın olsun işin zor...Elinde Indradrive 'in hangi modeli var.?

Arkadaşlar rexroth indradrive servo sürücü hk bilgisi olan varsa döküman verebilirmi?

Aslında sorunum şöyle yeni başladım bu konuya ve profibas üzerinden servo sürücüye haberleşme ve start stop yapmak istiyorum değişkenleri op üzerinden sürmek istiyorum cvp.tşk.

işin çok zor değil aslında. bu konuda öncelikle elinde Indraworks programı olması lazım. dökümanlar için ise Servo Kontrol firması ile temasa geçebilirsin. elindeki sürücü çok özellikli bir alet. ama programlaması çok zor değil.

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri