Rexroth İndradrive Parametre Ve Ayarlar Nasıl Yapılır

fractal

Üye
Arkadaşlar diğer marka servo sürücüleri kullandım.ilk defa rexroth kullanıyorum.şöyle bir sorunum var. rexroth sürücüm bozuldu tamire gitti geldi.ayarları bozulmuş.sürücüye 1 tur at dediğimde 0.7 gibi bir sonuç cıkıyor.kısaca sürücünün parametrelerine nasıl ulaşırım.özel bir kablo varmı?sadece üzerindeki kücük panelden bu işlemleri yapabilirmiyim?

teşekkürler..

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar en azından bu sürücüye nasıl bağlanılır ethernet varmı?hangi programı kullanıyoruz bilen varmı?

Surucu uzerindeki mmc karttaki bilgileri yuklemeyi deneyin.mmc takiliyken surucu ekranindan service kismina girin.orada load from mmc gibi bir yer vardi su an tam hatirlamiyorum ama.ona tiklayip bi yukleyin.sonra bir restart yapip deneyin.sonucu paylasirsaniz sevinirim

indradrive ds diye bir program ile bağlanılıyormuş.sürücünün üzerindede ps portundan bağlanılıyormuş..programı henüz bulamadım..

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri