Remington Saç Düzleştirici Arızası

Geçmiş olsun. Sevindim senin adına...

Ben pek sevinemedim Öğretmenim. Bozulunca bir şeyler öğreniyoruz :)

Bundan 10 sene önce gemilerde çalışmayı kafaya koymuştum. Eğitim verilen yerde senelerini vermiş gemiciler vardı. Elektrikçi ve Çarkçıbaşı bana dedi ki;

Gireceksen eski gemilere gir dediler. Ben de dedim yenisi varken eskiye niye gireyim. Temiz temiz çalışırız dedim.

Yeni gemide arıza çıkmıyor ki çalışasın dedi. Eski geminin bir gün kontaktörü bozulur, diğer gün bir çarkı kırılır, kaynak, elektrik, hidrolik ve daha bir çok işi öğrenirsin dediğinde o zamanlar aklım ermiyordu. Evrakları hazırlarken bir hastalığa yakalandım ve 6 ay hastanelerde gezdim. Gemilere giremedim. Kısmet değilmiş.

O gün bugün o gemicilerin söyledikleri aklımdan çıkmaz.

Ben pek sevinemedim Öğretmenim. Bozulunca bir şeyler öğreniyoruz :)

Bundan 10 sene önce gemilerde çalışmayı kafaya koymuştum. Eğitim verilen yerde senelerini vermiş gemiciler vardı. Elektrikçi ve Çarkçıbaşı bana dedi ki;

Gireceksen eski gemilere gir dediler. Ben de dedim yenisi varken eskiye niye gireyim. Temiz temiz çalışırız dedim.

Yeni gemide arıza çıkmıyor ki çalışasın dedi. Eski geminin bir gün kontaktörü bozulur, diğer gün bir çarkı kırılır, kaynak, elektrik, hidrolik ve daha bir çok işi öğrenirsin dediğinde o zamanlar aklım ermiyordu. Evrakları hazırlarken bir hastalığa yakalandım ve 6 ay hastanelerde gezdim. Gemilere giremedim. Kısmet değilmiş.

O gün bugün o gemicilerin söyledikleri aklımdan çıkmaz.

Sayın [MENTION=46544]morbeyaz[/MENTION] yine de bir şeyler öğrendiğin kanısındayım. [MENTION=221255]binbaşı[/MENTION] hocam muhtemel arızası üzerinde genişce açıklama yapmış. Ben de aynı sebepten şüphelendim ama [MENTION=221255]binbaşı[/MENTION] hocam gibi detaylı açıklama yapamayız elbette. Sen yine de bir şeyler öğrendiğin kanısına var. saygılar..

Elektronik iste napicaklari belli olmuyor bazen

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saç maşalarının tamiri artık çok kolay kabloları değiştirmek basitleşti toptanparca. com adresini ziyaret ederseniz saç maşası kablolarını görürsünüz ve sizin saç düzleştiricinizede uyacak bir model kesinlikle vardır toptanparca. comla iletişime geçerseniz size kesinlikle hızlı bir dönüşle kesin çözümle yardımcı olacaklardır.

Firmanızı tanıtın bölümünde şirketinizi tanitiniz bunun dışında ilave edeceğiniz bilgi paylaşım yoksa bu düpedüz spam-reklamdir. Konu tarihlerine de dikkat edin bir zahmet.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri