Regal RCL 800 T arızası

Regal RCL 800T Arıza verıor Baslat dıoruz Baslat bekle Led i Bitti Hazir Led leri yanıp yanıp sonur Arıza kodunu bilen varsa Söleye Bilirmi

[err 03] Makinanızın içinde su yoksa presostat hortum grubu ve kablo baglantılarını kontrol edin.eğer sorun devam ederse pompa filitresini temizleyin .
Yine sorun devam ediyorsa, pompayı ve kablo baglantılarını konturol edin.
Yine sorun devam ediyorsa,Elektronik kartınızın pompa kontrol bölümünden komut çıkmıyordur.
kartı onarın /onartın veya degiştirin .

[err 03] Makinanızın içinde su yoksa presostat hortum grubu ve kablo baglantılarını kontrol edin.eğer sorun devam ederse pompa filitresini temizleyin .
Yine sorun devam ediyorsa, pompayı ve kablo baglantılarını konturol edin.
Yine sorun devam ediyorsa,Elektronik kartınızın pompa kontrol bölümünden komut çıkmıyordur.
kartı onarın /onartın veya degiştirin .

sn alfa romeo aynı arza bende de mevcut yazdıklarınızı uyguladım fakat olmadı kartı test etme imkanım şuanda yok fakat benim çamaşır makinesinin aynı şekilde ışıklarının yanıp sönmesinin bi problem olmuyo gibi görünüyor benim problemim makine suyu ısıtmıyor rezistansın üstündeki termostatı kısa devre yaptım fakat gene olmadı kartın şeması varmı acaba kontrol etsem ısıtma devresi ne tarafta acaba yardım ederseniz sevinirim

Merhaba bende regal 800 t markalı çamaşır makinası var başlat ve bitti ışıklarının ikiside yanıp sönüyor ne yapmalıyım ? Teşekkürler

Makinanızın ısıtıcısı ya da sıcaklık sensörü arızalı.

Merhaba bende regal 800 t markalı çamaşır makinası var başlat ve bitti ışıklarının ikiside yanıp sönüyor ne yapmalıyım ? Teşekkürler

1. Benim makinada aynı şekilde bir çözüm yolu buldunuz mu?

Arkadaşlar elimde Regal Rcl 800 T makinesi var çalışmaya başladıktan sonra iki ışık yanmaya başladı bide suyu ısıtmiyor soğuk suyla yıkıyor başka bir sorunu yok sizce ne olmuştur bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Başlat/bekle+bitti lambası arıza kodu rezistans veya ntc hatası rezistans ve ntc sağlamlık kontrolünü yapın eger sağlam ise elektronik kartı kontrol edin

Başlat/bekle+bitti lambası arıza kodu rezistans veya ntc hatası rezistans ve ntc sağlamlık kontrolünü yapın eger sağlam ise elektronik kartı kontrol edin

Bu kontrolü evde kendim yapabilir miyim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri