recever hdd hata

kamera kayıt cihazı evimde iyi çalıştı işyerine götürüp elektrik panosunun içerisine yerleştirdikten 4 gün sonra hdd hata veriyo kayıt yapmıyor hdd biçimlendiriyorum 4 gün sonra tekrar hata veriyor kameraların power suplıy sac diktörtgen 30 amperlik power dış sacı pano sacına temas halinde panoda topraklama yok acaba pano içerisindeki diğer makinelerin aşırı akımından kaynaklı manyetik etki veya panonun hafif elektrik kaçağından dolayı hdd hatasına sebep olabilirmi log ayarında birşey görünmüyor hdd hata sadece cihazın başka ayarı bozulmuyor

Hocam benim başıma da buna benzer bir durum gelmişti. Bir kuyumcuda HDD nedense kayıdı kesiyordu. Kayıt cihazı HDD'yi görmüyordu. Kayıt cihazı değiştirdim düzelmedi. HDD değiştirdim düzelmedi. Kayıt cihazı adaptörünü yüksek amper ile değiştirdim düzelmedi. Akım korumalı priz taktım düzelmedi. El elden üstündür deyip sosyal medya sitesinde bu sorunu paylaştım ve bana Online UPS takmayı önerdiler. 1 KW'lık Online UPS taktım. Aradan aylar geçmesine rağmen bir problem olmadı. Size de böyle denemenizi tavsiye ederim.

Hocam benim başıma da buna benzer bir durum gelmişti. Bir kuyumcuda HDD nedense kayıdı kesiyordu. Kayıt cihazı HDD'yi görmüyordu. Kayıt cihazı değiştirdim düzelmedi. HDD değiştirdim düzelmedi. Kayıt cihazı adaptörünü yüksek amper ile değiştirdim düzelmedi. Akım korumalı priz taktım düzelmedi. El elden üstündür deyip sosyal medya sitesinde bu sorunu paylaştım ve bana Online UPS takmayı önerdiler. 1 KW'lık Online UPS taktım. Aradan aylar geçmesine rağmen bir problem olmadı. Size de böyle denemenizi tavsiye ederim.

yine aynı problemi vermeye devam ediyor hdd biçimlendiriyorum 3 gün kayıt yapıyor sonra hata biçimlendiriyorum tekrar 4 gün sonra hata ne iş anlamadım

yine aynı problemi vermeye devam ediyor hdd biçimlendiriyorum 3 gün kayıt yapıyor sonra hata biçimlendiriyorum tekrar 4 gün sonra hata ne iş anlamadım

Online UPS İle de mi aynı problemi yapmaya devam ediyor ?

Hocam elektriksel bir durum gibi gözüküyor. Dalgalanma oluyor olabilir. Online UPS alın dememin sebebi de bu zaten. Elektriği sabit bir voltaj ile verecek olması.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri