Reaktif rölede değerler

ömer_mert

Üye
Röle üzerinde sistem devre dışı iken okunan değerler 1000-1000- 565
panoya bağlı olarak sadece 4 adet metal halide 400 W projektör bağlı panoda monofaze kondansatör yok ve bu sistem endüktif cezaya giriyor bütün kontaktörleri kontrol ettim konuyla ilgili yardımcı olurmusunuz kolay gelsin

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Röle üzerinde sistem devre dışı iken okunan değerler 1000-1000- 565
panoya bağlı olarak sadece 4 adet metal halide 400 W projektör bağlı panoda monofaze kondansatör yok ve bu sistem endüktif cezaya giriyor bütün kontaktörleri kontrol ettim konuyla ilgili yardımcı olurmusunuz kolay gelsin

Röle ekranında kaç kvar ihtiyacı olduğu yazar ona göre kapasite bağalamalısınız kademelere

Röle ekranında kaç kvar ihtiyacı olduğu yazar ona göre kapasite bağalamalısınız kademelere
sizce burada monofaze bir kondansatöremi ihtiyaç var benim anladıgım kadarıyla tek fazdan projektörler beslenmiş olabilirmi ?
sizce burada monofaze bir kondansatöremi ihtiyaç var benim anladıgım kadarıyla tek fazdan projektörler beslenmiş olabilirmi ?
ve aynı zamanda sistem tam kapaste çalışınca cosQ değerlermi 1 e yakım bazende bir oluyor buda sistemin kondansatör ihtiyaçı olmadığını göstermezmi ?

Röle ekranında tek fazda ihtiyaç varsa tek fazlı yoksa iki fazlı yada 3 fazlı kondansatör eklemeniz gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri