Rc helikopter kumandasi problem

Hsynytmz

Üye
Merhabalar rc bir araç yapmak istiyorum fakat kumanda setleri cok pahali bendede eski bir rc helikopter vardi kumandasini ve alicisini sökmustum helikopterin ust kanatta iki motoru arka kanatta daha kucuk bir motoru vardi alici uzerinde bu cikislar mevcut
Kumandada iki ana pervaneyi calistiran kolu kaldirdigimda alici uzerindeki led hizli yanip sonmeye basliyo yani sinyal aliyor ama sorun surda eskiden soktugum icin motor baglantilarini hatirlamiyorum ve bir turlu çozemedim yardimci olabilirseniz sevinirim
(Forumda yeniyim hata varsa kusura bakmayin)

Motor bağlantılarının nesini uçlarını mı?

Alıcı devre incelenip ölçülerek bulunabilir ama bu çift motorlu olanlar profesyonel bir modele uyduralazsınız. Yada zor olur.

Motor bağlantılarının nesini uçlarını mı?

Alıcı devre incelenip ölçülerek bulunabilir ama bu çift motorlu olanlar profesyonel bir modele uyduralazsınız. Yada zor olur.
Cift motorlu dani iki motor ana pervaneyi ceviriyordu sadece iki motor pini var birbine bagli ayni anda calisiyorlar aklimda bir rc tekne var sag sol ve ileri geri yeterli olacaktir motor uclari belli zaten pin takilmis problem eski motorlari kaybettim simdi baska bir motor taktigimda calismiyor yada ben dogru takamiyorum

Dumeni nasil halledersiniz bilmiyorum bu modelleri bilirim servo cikisi yok sadece motor cikislari var.

Kartin resmini eklerseniz bakarim. Bir fikir cikabilir bekli.

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri