Radyo saati sıfırlanıyor.

sercanb

Üye
Merhaba arkadaşlar;
1 yıl önce SKYTECH Fm radyo almıştım
ürün bu:
SKYTECH ST-112: FM Radyolu Şarjlı Müzik Kutusu (USB, MP3, SD-MMC) | Bitenekadar.com

Radyo çok iyi çalışıyor ama bir sorunu var radyonunun saatini kuruyorum saat da çalışıyo.
Ama kapatıp açtığım an saat 12.00 oluyo ayarlıyorum kapatıyorum açıyorum yıne 12.00 oluyor aletin içinde saat pilide yok napabılırım .

saat ten kasıt usb okuyucunun ekranı sanırım.acma kapama dugmesı genelde dırekt elektrıgı kestıgı ıcın her acıp kapadıgınızda sıfırlanır ona yapılabılecek bısey yok bence

Merhaba arkadaşlar;
1 yıl önce SKYTECH Fm radyo almıştım
ürün bu:
SKYTECH ST-112: FM Radyolu Şarjlı Müzik Kutusu (USB, MP3, SD-MMC) | Bitenekadar.com

Radyo çok iyi çalışıyor ama bir sorunu var radyonunun saatini kuruyorum saat da çalışıyo.
Ama kapatıp açtığım an saat 12.00 oluyo ayarlıyorum kapatıyorum açıyorum yıne 12.00 oluyor aletin içinde saat pilide yok napabılırım .
hocam biraz önce bu üründen bende aldım ama müzik çalmıyor şarj mı olması gerekiyor acaba kullanımı hakkında biraz bilgi verebilirmisin?

Merhaba ilk önce ciyazın arkasındaki on/off anahtarını on yapın on/off un üstünde kırmızı ışık yanıcak alet açılmış demektir.
Daha sonra radyo için Mode tuşunu basılı tutun ekranda In yazıcaktır bu usb sd card onu gosterır bırdaha mode tusuna bastıgımızda ise radyo dinlerisin şarjı yok ise pc den usb ile şarj edin.

radyonun içini aç saatin beslemesini iptal et besleme uçlarına bi saat pili bağla o zaman saatin sürekli çalışır takii pil bitinceye kadar.

saat ekrana balı o yuzden beslemesı yok.

arkadaşlar ekran kapalı olucak devre çalışıcak yaptım oldu

edison3838 Radyonun içini filan açma sen aleti hep açık tut zaten erkanı beklemeye alıyo şarjıda gıtmıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri