Röle arızası

Selamün aleyküm arkadaşlar kullandığım makinede 24 volt DC 10A tek kontak röle kullanıyorum 7 adet makinede genellikle röle arızası çok veriyor röleler sağlam ama yerlerini değiştirdiğim zaman çoğu zaman arıza geçiyor. Sürekli röle arızası vermesinin sebebi nedir? Başka rölede denedim olmadı röle yuvalarının sıfırladım olmadı.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Selamün aleyküm arkadaşlar kullandığım makinede 24 volt DC 10A tek kontak röle kullanıyorum 7 adet makinede genellikle röle arızası çok veriyor röleler sağlam ama yerlerini değiştirdiğim zaman çoğu zaman arıza geçiyor. Sürekli röle arızası vermesinin sebebi nedir? Başka rölede denedim olmadı röle yuvalarının sıfırladım olmadı.
Röle arızası veriyor röleler sağlam. Bu ne güzel soru.

ne rölesi bu sürekli açılıp kapanan bir rölemi? eğer kontakları arızalanıyorsa akımı fazladır .
deşarj diyotlarının delinmesi lazım rölenin bozulması için. deşarj diyotlarının durumu ne anlatırmısıın ?

DC SSR KULLANMAYI DENE

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri