Puppy Linux 3.0: küçük Linux

tokotoyu

Üye
Puppy Linux 3.0 oldu bu hafta yayınlanan ve Puppy Linux sürümlerinde gibi, 100MB altında ağırlığında, küçük bir dağıtımı var. Ama küçük sabit diskler ve yavaş işlemcili eski bilgisayarlar için mükemmel bir dağıtım yapmak, özellikle donatılmıştır. Ayrıca, bir LiveCD Puppy Linux çalıştırmak veya flash sürücüsüne atmak ve bir USB sürücüden boot edecek herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Kartal gözlü okuyucular tek başına OpenOffice farkedeceksiniz 100MB daha büyük, ne tür uygulamalar yapar böylece Puppy Linux 3.0 içeriyor?

• Kelime işlemci için AbiWord
  • Tablolar için Gnumeric
  • Web tarama için SeaMonkey
  • Anlık mesajlaşma için Pidgin
  • XFinans mali yönetim
Eğer OpenOffice yüklemek istiyorsanız Tabii ki, Firefox, Thunderbird veya Puppy Linux sen üstüne diğer programlar bunu yapmak için özgürsünüz. Ama ne tür gibi hafif bir işletim sistemine sahip amacı yendi kullanacağınız daha fazla bellek eklemek, daha uygulamalar olarak görerek, sakin isteyebilirsiniz
Download Puppy

linux için güzel bir kaynak
Download Linux Distributions - page 1 - sorted by last update descending - Softpedia

ilginizi çekebilir :Index of /pub/linux/distributions/puppylinux/

çoğunu denedim bunuda bir el atayım

flash bellek için muazzam bir sistem gerek ufak boyutu olsun gerek kullanılabilirliği olsun kesinlikle elinizin altında bulunması gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
127,955
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri