PT100 Veri Okuma Ve SMS Gönderimi

cihaza son yazılımı atıp online izleme moduna alıyorum. normalde RTD0 ve RTD1 uçlarını PT100 bağlayıp kullanacağım. değerlerin test edilmesi bakımından bir klemense 100 ohm luk direnç diğerine PT100 bağladım fakat online izleme yaparken (ayrıca değerleri pals verdiğimde sms olarakta alıyorum) sürekli 2 giriştende farklı değerler geliyor. saniyede bir değerler -200 derece +56 derece +190 derece gibi saçma sapan değerlere değişiyor. bunun için mikrodeve telefonla bağlandım fakat bir araştıralım biz size döneriz dediniz 1 haftadır dönmediniz haber bekliyorum

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
cihaza son yazılımı atıp online izleme moduna alıyorum. normalde RTD0 ve RTD1 uçlarını PT100 bağlayıp kullanacağım. değerlerin test edilmesi bakımından bir klemense 100 ohm luk direnç diğerine PT100 bağladım fakat online izleme yaparken (ayrıca değerleri pals verdiğimde sms olarakta alıyorum) sürekli 2 giriştende farklı değerler geliyor. saniyede bir değerler -200 derece +56 derece +190 derece gibi saçma sapan değerlere değişiyor. bunun için mikrodeve telefonla bağlandım fakat bir araştıralım biz size döneriz dediniz 1 haftadır dönmediniz haber bekliyorum

Merhaba Emre Bey;
Sorun çözüldü mü?
Ürününüzün SVP kodunu [email protected] adresine gönderebilir misiniz?
Bahsettiğiniz durumun ve gecikmenin neden kaynaklı olduğunu inceleyeceğim.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri