PSU 'da bulunan çıkışları Ayarlama

Arkadaşlar benim elimde 300 wattlik bir psu var ben bunu tüm çıkışlarını dışarıya verdim ama üzerinde bulunan 12 v 5 v ve 3.3 v değerlerin akımları sırası ile 18A 15a 15a değerlerinde çıkış veriyor benim isteğim sadece ama sadece çıkış akımlarını istediğim değere düşürme bunu nasıl yapabilirim internete araştırdım ama kafam karıştı bir şeyler bulamadım. Şimdiden teşekkürler

evet çok çeşidi var hep amper hem de voltaj ayarı yapabiliyorsun, ama 3 çıkış için 3 tane alman gerekir yaz google amcaya seçenekleri tipi uygun olanı beğen

Ben olsam 3 çıkışı direkt bı alırdım dışarı. Gün gelir yüksek akım da lazım olur. Sonra zevkime göre istediğim sayıda xl4016 ile hepsini 12 volta bağlayarak farklı farklı ayarlanabilir voltajlar alırdım.

evet çok çeşidi var hep amper hem de voltaj ayarı yapabiliyorsun, ama 3 çıkış için 3 tane alman gerekir yaz google amcaya seçenekleri tipi uygun olanı beğen
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Sizden bir ricam daha var benim konu başında belirttiğim değerlere göre nasıl bir şey almak gerek 3 tane alıp çıkış yapmak için bana ürün seçme konusunda yardimci olur musunuz? Birde ben PSU çıkışlarında ki kablolara 10 cm kadar kablo ekledim, bu çıkış değerlerinde bir soruna yol açar mı?

Ben olsam 3 çıkışı direkt bı alırdım dışarı. Gün gelir yüksek akım da lazım olur. Sonra zevkime göre istediğim sayıda xl4016 ile hepsini 12 volta bağlayarak farklı farklı ayarlanabilir voltajlar alırdım.
Benimde çıkışlarım dışarıda zaten bende öyle yapmayı planlıyorum. 3 tane alıp istediğim çıkışı ayarlamak istiyorum. Ama nasıl birşey alacağıma karar veremedim.

Ekli dosyalar

• IMG_20201228_135304.jpg
    IMG_20201228_135304.jpg
    215 KB · Görüntüleme: 7
nasıl bir şeyde kullanacaksın bilmiyorum, onun için afaki olarak 3 ayrı çıkışı kullanmak için tek modül benim için yetmez, XL ye eksi ortak artılar da artı girişe bağlarsan ayarlı güç kaynagı elde etmiş olursun ve çalıştıracağın her neyse ona göre volt amper ayarı yaparsın. bu benim görüşüm

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri