proxxon mf 70 freze tezgahını suruculer takarak cnc cevırmek ıstıyorum

kcnegemen

Üye
Merhabalar:

Ben bır konuda sızlere bırsey soracaktım.

proxxon mf 70 freze tezgahını suruculer takarak cnc cevırmek ıstıyorum ama elektronık bılgım yok. ben makına ımalat öğretmenıyım. ben step motor sürücü kartını gereklı parçaları yavas yavas alsam montajında yardımcı olacak bır arkadas yada yardım alabılecegım bır yer varmıdır.

bu konuda bana yol gösteriseniz sevinirim.

saygılar

Engin

MF70 dönüşümüyle alakalı güzel bir proje;
Hangi şehirde olduğunu belirtirsen arkadaşlar yardım konusunda bilgi verecektir.

Kolay Gelsin...
Proxxon MF70 conversion

Ben ankaradayım.

Aslında evde bana çok gerekli bir makina...

Yardımlarınız için çok tesekkur ederim...

freze konusunda hafta sonu ankara ivedik hurdacılar sitesine gidecegim arada temiz mini freze ve tornalar düşüyor .

kısmetse önümüze çıkar...

proxxon tezgahın limitleri y eksenınde 46 mm bende en azında 120 mm olması gerek. ondan dolayı mf 70 te tereddutlerım var..alsamda işimi görmeyecek...aliminyum çalısacagım için mdf gövdede işimi görmeyecek. hurdadan temiz bır makına bulmalıyım...

proxxon tezgahın limitleri y eksenınde 46 mm bende en azında 120 mm olması gerek. ondan dolayı mf 70 te tereddutlerım var..alsamda işimi görmeyecek...aliminyum çalısacagım için mdf gövdede işimi görmeyecek. hurdadan temiz bır makına bulmalıyım...

hocam bulursan resmini eklermisin
banada öyle bir şey lazım olacak

en kısa sürede ekleyecegim son gıttığımde arabayla göz uçuyla baktım gırıste paslanmıs masa ustunu gelecek gıbı x 300mm y 150 mm bır tezgah buldum ama yalan yok cok yagmur yagıyodu arabadan cıkıpta bakamadım. kızaklar dısarda kalınca paslanmıs ama skoç la prıl prıl olur.. ben bakarım iş yapam masa ustu tezgah bulursam adres alır fotolarını forumda paylasırım..

saygılar...

Eğer uygun bişey görürsen bende düşünüyorum.

Özel mesaj Tlf yollarım ordan arayabilirsen sevinirim.

Telefonunu kaydettım.

bişeyler bulursam ararım. insallah yarın hava ıyı olsada baska bı sıkıntı cıkmassa öğleden sonra gezmeye giderim...

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,924
Son üye
xxdangee

Yeni konular

Geri