Protool v6.0 sp3 yÜklerken oluŞan hata

yakupalsac

Üye
FORUMDAN 2 SEFER 6LI GRUP OLARAL İNDİRDİĞİM PROTOOL

standart installation seçtiğimde

(Installation can only take place if the program and at least one configuration language have been selected.)

hatası veriyor ve yükleyemiyorum bu konuda bilgisi olan yardıcı olabilirmi.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
selam bilgisayarın dil seçenğini değiştir olabilir

arkadaşlar ilk önce yapmanız gereken şey Siemens - Industry Automation and Drive Technologies - Service& Support - Automation Service, Automation Support, Simatic Service, Simatic Support, Technical Support, Technical Consulting sayfasına girin bu sayfanın alt kısımlarında protool_reg.exe diye bi dosya var onu indirin indirdeikten sonra onu sisteminizde çalıştırp kaydedin.
Daha sonra prootol dizinin içine girin ordan protool cs nin içine girin oradan tekrar protoolun içine girin ordan disk 1 içine girin. (c:protool_v60sp3[1]\Protool_v60sp3\Protool_v60sp3\ProTool.CS\ProTool\ Disk1) bu disk 1 dizinin içinde package diye bi text dosyası var onu açın orada buluna şu satırı
P06000000F:8:;=?<>013=246:_=6203536N yenisi olan
S06000000F:8:;=?<>013=246:\=6203536N şu dizinle değiştirip kaydedin.
bilgisayarı kapayıp tekrar açın ve protoolu kurun.

selam arkadaşlar.ben de protool rt yi yükledim fakat açılmıyor.No configuration file was specified on the command line or in the "PTProRun.ini" file.do you want to load a configuration file? diye bir uuyarı alıyorum.nerden bulacağız bu konfigürasyon dosyasını anlamadım.

Protool'da yaptığın projeyi
kaydedip compile yaptıktan sonra
kaydetdiğin dosyayı runtime'da çalıştırabilirsin.
Bu yeni dosyanın uzantısı "dosyaadı.ini"olur.

bilgisayara kurdugumda hata veriyor yardımcı olurmusunuz?
------------------
son sürümü mevcutmu?

Son düzenleme:
arkadaşlar ilk önce yapmanız gereken şey Siemens - Industry Automation and Drive Technologies - Service& Support - Automation Service, Automation Support, Simatic Service, Simatic Support, Technical Support, Technical Consulting sayfasına girin bu sayfanın alt kısımlarında protool_reg.exe diye bi dosya var onu indirin indirdeikten sonra onu sisteminizde çalıştırp kaydedin.
Daha sonra prootol dizinin içine girin ordan protool cs nin içine girin oradan tekrar protoolun içine girin ordan disk 1 içine girin. (c:protool_v60sp3[1]\Protool_v60sp3\Protool_v60sp3\ProTool.CS\ProTool\ Disk1) bu disk 1 dizinin içinde package diye bi text dosyası var onu açın orada buluna şu satırı
P06000000F:8:;=?<>013=246:_=6203536N yenisi olan
S06000000F:8:;=?<>013=246:\=6203536N şu dizinle değiştirip kaydedin.
bilgisayarı kapayıp tekrar açın ve protoolu kurun.
verdiğin kodla değiştikmi protool olarak kuruyor protool/pro olmuyor yani panel olarak pc seçemiyosun aynı sorunu bende yaşıyorum gercek kodu bulamadım malesef

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri