Protool programcılar yardım?

knight

Üye
Arkadaşlar protool da yazılmış bir dosyayı protool ile aynı anda başlatmak istiyorum. Daha doğrusu zaten öyle idi. Ama ben yanlışlıkla bir komutu sildim. Protool programını çalıştırdığımda hazırlanmış dosya ile birlikte açılıyordu. Protool un ini dosyası içerisinde bu komut vardı. Hazırlanmış dosyanın olduğu klasörü bir komutla belirtmiş. Bu komut ne olabilir arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar operator panelınden prosave ile dosya upload edılebılıyorum. xxx.usb dosyası olarak kaydedıyor. Ama bu dosyayı acamıyorum. Yukledıgım dosya uzerınde degısıklık yapamıyorum. Bu dosyayı acamazmıyım??

Ayrıca bır sımatıc panel pc den xxx.fwl dosyası yukledım. Onu da acamadım?

Siemens bunu yazılımcıları korumak ıcınmı yapıyor acaba???

protool proğramını indirdim fakat RAR şifreli, yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca OP 27 ye nasıl bağlanabilirim. Yardımlarınız için teşekkür ederim

internette rar sifelerini bulmak icin prg lar mevcut oradan arastirip bulabilirsin

Arkadaşlar operator panelınden prosave ile dosya upload edılebılıyorum. xxx.usb dosyası olarak kaydedıyor. Ama bu dosyayı acamıyorum. Yukledıgım dosya uzerınde degısıklık yapamıyorum. Bu dosyayı acamazmıyım??

Ayrıca bır sımatıc panel pc den xxx.fwl dosyası yukledım. Onu da acamadım?

Siemens bunu yazılımcıları korumak ıcınmı yapıyor acaba???

Prosave ile alınan dosyayı açıp içinde değişiklik yapamazsınız. Bu yedek alma yöntemidir. OP arızalanırsa yeni bir OP'ye bu dosyayı yükleyebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri