Proton24

MAIN_LOOP

Onursal Üye
Onursal Üye
Merhaba

proton24 proton 3.7.3.6 versiyon IDE indirdim. pic24FJ64GA002 derleme yaparken "error in device info section of the ppi files" hatası alıyorum. diğer tüm 24 serisi mcu larda da aynı hatayı veriyor. hiçbir şekilde derlemiyor. konu ile ilgili yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
teşekkürler

şöyle bir cevap verilmiş.
If you just update (or downgrade) App24.exe you may well have a problem with PPI and DEF files. Unless otherwise told, always do a full install, get that woking then if necesary overwrite App24.exe with any update.

tam kurulum yaptım fakat halen aynı. eski versiyonu kaldırdım.

şöyle bir cevap verilmiş.
If you just update (or downgrade) App24.exe you may well have a problem with PPI and DEF files. Unless otherwise told, always do a full install, get that woking then if necesary overwrite App24.exe with any update.
valla tebrik ederim ve çok teşekkür ederim. eski app24.exe yi uninstall da kaldırmıyormuş. onu silip yeni versiyonu yeniden kurdum ve derleme ok. çok çok teşekkür ettim.

kesmez hocam tekrar tekrar teşekkür ederim. şu anda sayende simulasyon yapıyorum. hız denemesi yapıyorum. 70mips hızında Dspic ile. valla nasıl teşekkür etsem az tam ümidi kesmiştim 1 haftadır bunla uğraşıyordum. şu cevabın sayesinde büyük bir dönüm noktası diyebilirim benim için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,597
Son üye
CTure

Yeni konular

Geri