Proteus'u Yeni PC'me Yükleyemiyorum

anako

Üye
Değerli arkadaşlar yeni aldığım laptp bilgisayarım da windows 7 service peak 1 yuklu 64 bir internetten indirğim bütün proteusları pc m yukleyemiyorum yuklesem de yalışmıyor bad licance diyor ne yapmalıyım

merhabalr
öncelikle 64 bit demişsiniz, 64 bit win 7 ler sağdece proteus için değil, her şeyde çok sorun çıkartıyor..

programı pc den tamamen kaldır, program files de labcenter elek. klasörünü sil. pc yi yeniden başlat, başka kullanıcı tanımlandı ise yönetici olarak oturum aç. programın setup ikonunu sağ tıkla ve açılan menüden yönetici olarak çalıştırı seç ve kur. kurulum bitince lisans dosyasındaki anahtar ikonlu setup u gene sağ tıkla ve yönetici olarak çalıştır.
mutlaka çalışması gerekiyor..

cok sağ ol arkadaşım emeğine bilgine sağlık hemen deniyeceğim insallah olur

allah allah yine olmadı cok kötü bir durum 3 gündür bununla uğraşıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
proteus içerisinde crack dosyasını bul, burda 3 adet setup dosyası olması gerekiyor. bunları programın kurulduğu program files,,, labcenter electronic,,,, BİN klasörüne kopyala. şimdi lisans dosyasını buradan yönetici olarak çalıştır.(lisans dosyasını çalıştırınca otomatik olarak gösterilen dosya yerini değiştirme). eger hala çalışmıyorsa;

hangi sürümü yüklemeye çalışıyorsun bilmiyorum, ancak proteus 7.8 indir birde onu dene. büyük olasılıkla 64 bit win 7 den kaynaklanıyor.
birde win 7 ye sanal xp kuruluyor, xp için olan tüm programlar bu şekilde çalışıyor. nette" win 7 için sanal xp" diye arat biraz araştır.

inşallah çözersin..

Son düzenleme:
****** benı ekleyıp bir yardımdı olabılırmısın yada facwdwn dw wklwyw bilirsin erol akay adım

Moderatör tarafında düzenlendi:
cok saol gercekten bu sefer oldu indir diğim sürümlerde sorun yaşıyormuşum meğerse cok teşekür ederim

teşekkürler bende de benzer hatalar veriyordu..

teşekkürler.. aynı hatayı bende yaşıyodum.. oldu sonunda..

flaşhtan çalışan sürümüde mevcut. internette varmı bilmiyorum ama ben bi arkadaştan almıştım.

meraba öncelikle 64 biti 32 bite çevir yada sanal bir bölüm oluştur 64 bitin üzerine 64 bit başlı başına sorun ....

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri