Proteus Gitar Effect Pedalı Devre Şeması

Selamün aleyküm ustalarım ve arkadaşlarım. Bana , konu başlığında da belirttiğim gibi Gitar Effect Pedalı'nın devre şeması elimde mevcut Fakat benim proteus üzerinde pek hakimiyetim bulunmadığı için devre şemasını proteus ta kurup çalışıyor mu diye test edip ve bana pcb karta çıkaracak şekilde çıktısını ayarlayabilir misiniz ?

Eğer sürç-ü lisan ettiysem affola. Yardım ederseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Gitar Effect Pedalı 'ndan kasıt, hangi marka hangi model ya da neyin klonu binlerce model ve tip var işin aslı?

Devre şemasını paylaşmazsanız cevap alamazsınız :) .

Gitar Effect Pedalı 'ndan kasıt, hangi marka hangi model ya da neyin klonu binlerce model ve tip var işin aslı?

Devre şemasını paylaşmazsanız cevap alamazsınız :) .

Teşekkürler ilginiz için. Model ve tipi önemli değil. Şemayı özelden atıyorum. Evimde pc olmadığı için proteus ta çalışıyor mu diye kontrol Edip bana pcb halinin çıktısını atıp bende devreyi kuracağım

İnternet üzerinde sadece teori üzerine kurulmuş ve "Denenmemiş" tonla pedal şeması mevcut, istediğiniz pedalı söyleseydiniz doğru şemaya ulaşmanız konusunda yardımcı olmak istemiştim.

kolay gelsin.

İnternet üzerinde sadece teori üzerine kurulmuş ve "Denenmemiş" tonla pedal şeması mevcut, istediğiniz pedalı söyleseydiniz doğru şemaya ulaşmanız konusunda yardımcı olmak istemiştim.

kolay gelsin.
Himm anladım. Ben size gündüz dönüş yapayım usta . Sağolun. Dönüş yapacağım

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri