Proteus bu hataları neden verir ?

Evet Atmel Simulasyonu, Ben 20Mhz de çalıştırıyorum . Atmel işlemci editlemesinde de frekansları değiştiriyorum unprogrammed yapıyorum programmed yapıyorum. Yok. hep aynı. Yollara gelince yolları terminal modu ile defaultta birleştirme yaptım ondan mı kaynaklı ?
ben şanslı değilim, bir laptop teyzesinden kızıma- kızımdan bana, klavye ve mauspad iptal klavye usb maus kablosuz, internete kablosuz harici adaptörle bağlanıyor, bir tarayıcı açmam en az 30 saniye batarya iptal ama biz anlaşıyoruz W 10 tamam hızlı da ssd ile ben dos zamanından geliyorum, biraz geri kafalıyım
Usta anlaşılan senin bilgisayarla pek haşırneşirliğin yok. olsada oluur olmasada olur bu bana yetiyor modundasın :)

Sorunu buldum. PC817 isimli bir optokuplor kullanmıstım. Sorun ondan kaynaklı imiş. Entegrede sorunyok. Fakat LCD ye I2C protokolu ile bağlıyım ekranda goruntu yok.

Evet Atmel Simulasyonu, Ben 20Mhz de çalıştırıyorum . Atmel işlemci editlemesinde de frekansları değiştiriyorum unprogrammed yapıyorum programmed yapıyorum. Yok. hep aynı. Yollara gelince yolları terminal modu ile defaultta birleştirme yaptım ondan mı kaynaklı ?

Usta anlaşılan senin bilgisayarla pek haşırneşirliğin yok. olsada oluur olmasada olur bu bana yetiyor modundasın :)
bizim nesil, yamalı çorapla, pantolonla büyüdü, babamız bayramda ayakkabı yeni elbise alabildi mi mutlu olurduk. azla yetinmeyi de yaşadım, çokla neler yapabildiğimi de yaşadım, havadaki iki taneden eldeki bir tane her zaman iyidir. her zaman benden daha kötü olanları düşünerek halime şükrettim. insan oğlu çiğ süt emmiştir hiç bir zaman hiç bir şey yetmez, asla doymaz. ileriye gitmek için elinde her zaman son model olması şart değil.

Benim çocukluğumda senin kinden farklı olmamıştır usta. Bende dede ve babane yanında buyuduğum için TV bile izleyemezdim. Sihirli Annem yeni çıkmıştı hep kapatırlardı. Şeytan işi bunlar diye. sen düşün. Evet birşeyler sahibi olmaya çalışıyorum. kendi çabalarımla. Evlendim barklandım ama çocuklarımın benım gibi büyümelerini istemem. Her zaman arkalarında destek olarak ileri seviye olmalarını istiyorum. Bizim elimizden tutan olmadı onlar öyle olmasınlar. Ama Allaha şükürler olsun ki çok şükür şuan ki durumuma baktığımda dediğiniz gibi bizden daha kötüleri de var..

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri