proteus 7.8 de hata

main file updatıng failed operation canceled
pacth dosyasında update etdediğmde
bu hata cıkıyor nasıl olacak yardımlarınız için teşekkür ederim

7.8 versiyonunu geçenlerde yükleyecektim 7.8 in problemleri var.Kaydetme işlemleri sırasında proje farklı kaydette boş kaydetme vb.problemlerini duydum.Uzun süredir 7.7sp2 versiyonunu kullanıyorum.Sorunsuz çalışan son versiyonudur.
Linkte versiyon farkları var.Eğer 7.7 ile 7.8 arasındaki fark sizin için önemli değilse,7.7 yi tavsiye ederim.
Labcenter Electronics - Latest Release

7.8'de devam etmek isterseniz de program ekle kaldırdan tamamen kaldırın.Program Files'ten eskiye ait herşeyi temizleyin.Tekrar kurulumu deneyin.Sorun devam ederse,İşletim Sisteminizi belirtirseniz ona göre forumdaki diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Bende de aynı sorun oluştu. Benim sorunum 7.7sp2 için.Program çalışıyordu, bilgisayara format atınca baştan kurmaya çalıştım ancak bu hatayı verdi : main file updatıng failed operation canceled
yazıyor update yapmıyor, yapmadığı içinde program çalışmadı sorun nerededir acaba ? Baştan sildim yükledim birçok defa ancak olmadı. Acaba bu keyler mi geçersiz artık ? Windows 7, 64-bit bilgisayar kullanıyorum.

Kardeş sorun şuymuş: LXK Proteus 7.7 SP2 ENG v1.0.0 dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırıp öyle update yaptığımızda sorun halloluyor.

7.9 sp1 deneyin...
Özellikle ares de gelişmeler var.
Sanki eagle...

Proteus lar ile aram iyidir.
Her biriyle sorunsuz geçindik bu günlere kadar , gerisi Allah Gaffuru Rahimdir.

Proteus lar ile aram iyidir.
Her biriyle sorunsuz geçindik bu günlere kadar , gerisi Allah Gaffuru Rahimdir.

hocam bende bugünlere kadar evimin geçimini ares e borçluyum :) 7.9 da ne gibi özellikler var.farklı olarak

şuan kullandığım 7.6 sp4

Genelde yeni versiyonları hatadan dolayı değilde yeni elemanlar için tercih ederim.
Aresi az kullanmakla beraber pcb deliklerini cnc ye aktarmak için kullanıyorum.
İlk zamanlar kazıma kodları yetersizdi.
Ancak gerber to scr gibi dönüşümler ve biraz edit sonrası eagle pcb to gcode ulp leri le dolanıyordum.
Sonra laser+lamine kazımaya gerek bırakmadı.
Ancak delik çok ise cnc kaçınılmaz oluyor.
Ares in gerberlerini azıcık gıdıklayınca oldukca pratik sonuçlanıyor.

Yeni ne var ?
Gerçi aşağıdaki 7.10 ama fikir verecektir.

Labcenter Electronics - Latest Release

Eagle da fare hareketleri ile açılı dönüşler mümkündü.
Onu taklit etmişler.
Daha hızlı ve hassas yakalıyor.
Dikkatimi çeken bunlar.

İş gördükten sonra 6.3 bile çalışıyordu .
Ama aradaki fark küçümsenemez.
Lisanslı ise sözüm yok.
Bir iş yeri ise kesinlikle masa sandalye gibi demirbaşlar gibi bunlarada pay ayırmak şarttır.
Ancak öğrenci arkadaşlar için elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.
Yazılım firmalarıda bu durumun farkında ve ses etmiyorlar.
Gerçi son günlerde internet dünyasında bir sopa dır dolanıyor ya bakalım hayırlısı.
Vardır elbet bizimde aba altında bir şeylerimiz...

Bence bir dene...

7.8 ile 7.7 arasında hissetttirecek kadar bi fark koy yukarıdaki önerilerin çoğunu denedim ama aynı hata veriyor en iyisi başka sürümleri kullanmak

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri