Proteus-İsis 13 Derslik Video Anlatımı

mhmtyazici

Üye
MERHABA ARKADAŞLAR PROTEUS -ISIS PROGRAMLARINA YENİ BAŞLIYANLAR İÇİN ÇOK GÜZEL BİR EĞİTİM...

ders1 (Görüntülü derslere giriş)
ders2 (View menüsü)
ders3 (Eleman çağırma)
ders4 (Animasyon)
ders5 (Animasyon Step modu)
ders6 (Dönüştürme oranı)
ders7 (Osiloskop kullanımı)
ders8 (Akım probu)
ders9 (Eviren yükselteç)
ders10 (Tasarım alanında grafik oluşturma)
ders11 (Bağlantı terminali)
ders12 (Çoklu yol uygulaması)
ders13 (Lojik kapıların doğruluk tablosu)

LÜTFEN ARKADAŞLAR EMEĞE SAYGI EN AZINDAN BİR DEĞERLENDİRME YAPINIZ VE KONU HAKKINDA YORUM YAPARSANIZ GÜNCEL KALIR VE İHTİYACI OLANA ÇABUK ULAŞIR ...

13 DERSLİK ANLATIM İÇİN

İndirmek İçin: Proteus Eğitim ( Video )
Proteus_videolu_dersler.rar

videolar arslan55 adlı forum üyesinin Bafra EML adlı sayfasından alıntıdır. kendisine teşekkür ederiz.

-Açık söylemek gerekirse beni hatırlayacağınız üzere sizin bi elekronik devre dosyanızı indirmiş ve ır alıcı verici devrelerinde ( 4 çeşit farklı klasörde aynı konu aynı devre var ama)hiç birinde de verici devre bulunamamıştı bunun hakkındaki öneriniz nedir.
-Yanlış anlaşılmasın amacım çürütmek değil öğrenmek yapabilmektir..

saygılarımla

Merhaba burak sen tam olarak ne yapmak istiyorsun anlatırsan yardımcı olmaya çalışırım...

-Merhaba mhmtyazici
-Abicim yardımcı olmak isteyişiniz beni aşırı sevindirdi...İlginizden dolayı teşekkürler..
-Ben basit kapsamlı amacım sadece uzaktan bir lamba, su ısıtıcısı v.b birşeyleri uzaktan aç kapa yapmak istiyorum.Uzaklık, frekans önemli değil herhangi bir parametrelere bağlı olabirir.
-Daha önceden bu konuyla ilgili yer açmıştım ama hiç bir cevap alamamıştım.

şimdiden çok çok teşekkürler...Saygılarımla....

PIC ile yapılmış bir devre denemesi zaman alabilir ama bu devreyi yapacağım eğer çalıştırabilirsem bu sitede paylaşırım...

çok teşekkürler...

kolaygelsin inşallah yapar ve eklersende herkez faydalanır...

En çalışkan yönetici bence :)

ben yönetici değilim burak bende siz gibiyim bi farkım yok sadece yönetici arkadaşlar forumdaki yerimi yükseltiyorlar sağolsunlar.....

mhmtyazici proteus görüntülü derslerimi bu sitede paylaşmışsınız. Derslerin kaynağınıda yazsaydınız çok daha güzel olacaktı. Dersler bana ait ve Bafra EML sayfamızda yayındadır.EMEĞE LÜTFEN SAYGI GÖSTERELİM.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri