pronet alarm sistemleri

pronet alarm sistemi hakkında bilgisi olan arkadaşlar yradımınızı bekliyorum devreye almak ve çıkarmak yerini değiştireceğim

tam olarak açıklarmısınız nedir devreye alma ve çıkarma kurma açma mı yoksa şifre değiştrime falanmı

pronet güvenlik sistemleri kuran bir firma eğer panelinin markasını söylersen yardımcı olabilirz ya da kabloları kestikten sonra rengi rengine eklersen srun olmaz panelden akü ve ac voltajı kesmeyi unutma :D

sevgili arkadaşım panelin ya dsc dir yada caddx tir pronet onları kullanır paneli belirtsen yardımcı olabilirdim

Pronet alarm sistemlerini EDS elektronik üretmektedir pronet sadece markasını koyuyor.

Pronet Alarm sistemleri konusunda dünyada lider konumda bulunan DSC ve GE firmalarının ürünleri kullanılmaktadır.Pronetle ılgılı her türlü detaylı bılgı ıcın *************** numaralı telefondan yada *****************.com.tr adresıne maıl atarak bılgı alabılırsınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pronet ın referanslarından bazıları;
istinye park avm
tc merkez bankası
türk ekonomi bankası
türkiye iş bankası
topkapı sarayı
tubıtak
tobb(ankara ıkız kuleler)
vodafone

paradox gibi dünyaca ünlü ve kaliteli bi marka varken pronet gibi 2 günlük firmanın ürünlerinimi kullanıyorsun..

CENK45 Kardeşim Pronet, Alarm sistemi olarak 2 marka kullanır DSC ve GE (Caddx) senin o dediğin sadece Harici Sirendir. Harici Sirenlerini EDS üretiyor Pronet üzerine reklam baskısı yaptırıp kullanıyor... ;)

işini yaptıgım,yeni ev alan bir müşterimin evinde,eski kiracıdan kalan pronet plus alarm sistemi var.pronete aidat ödemeden kullanmamaız mümkünü bunu,birde şifreyide bilmiyoruz.bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.ankarada yer

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri