Proje takip - Todo List

tr_escape

Üye
Bu yazıda Welcome to AbstractSpoon Software - Where everything is adresinden bulduğum ücretsiz bir proje takip yazılımından bahsedeceğim.

Eğer çok projeyi bir arada yürütüyor ve adımlarını bir arada görmek istiyorsanız bu yazılım sizin için güzel çözüm olacaktır.

Todolist.exe dosyasını ve yardım pluginlerini aşağıdaki adresten indirebilirsiniz:

https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/todolist_exe-zip.77718/

İndirilen zip dosyayı aynı ad ile bir klasöre çıkarmanız ve içerisindeki ToDoList.exe dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Taşınabilir olması USB üzerinde de projelerinizin tutulmasına olanak sağlıyor.

ToDoList.exe çalıştırıldığında daha önce bir dosya açılmadıysa boş bir ekran ile gelecektir.

todo_list_main_window.webp

Bu ekranda bütün projelerinizi takip edebilir, güncelleyebilir zaman tutabilir veya dış ortama aktarabilirsiniz örn freemind yazılımına.

todo_list_add_a_sub_step.webp

Her projeyi tek bir adımın dışında sınıflandırabilir ve alt parçalarını oluşturup toplamdaki % miktarına göre bitirilip bitirilmediğini görebilirsiniz.

todo_list_projects.webp

Projelerin düzenlenmesi tamamlandıktan sonra kapattığınızda otomatik olarak saat bölgesinde çalışmaya devam edecektir.

Ekli dosyalar

• todolist_exe.zip
    1.5 MB · Görüntüleme: 0
Bu programı tavsiyen üzerine indirdim.Çokta yararlı buldum.Biz aynı anda 5-6 şantiye birden yapıyoruz ve takibi açısımdan güzel olacak.Fakat yaptığım kaydettiğim dosyalarda sıkıntı yaşıyorum.Pratik bir şekilde bu işi çözebileceğimiz bir anlatım dökümanın varmı?

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri