Program Ekle/Kaldır dan Silinemeyen Programların Silinmesi!

• Konbuyu başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi

maxwell

Üye
Bazen yanlışlıkla programı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü silersiniz.Bu durumda Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için tweakui yardımcı programı kullanabilirsiniz.

Yoksa Başlat/Çalıştır/Regedit i çalıştırın;

1- HIKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın, aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

(Bilgisayarım \HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Uninstall)

Burada Program-Ekle kaldır daki listeyi göreceksiniz. Listeden kaldıramadıklarınızı DEL tuşuna basarak silin.

dearharun

Üye
saol kardeş

sheriff

Üye
Sağol dostum henüz deneme fırsatım oldu. çokta işime yaradı.

program ekle kaldırdan bi program sildim,mix mp3 paylaşım programı.masaüstündeki install dosyasını ne yaparsam yapim silemedim.ne yapmalıyım.

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
alfacentaurixsus ' Alıntı:
program ekle kaldırdan bi program sildim,mix mp3 paylaşım programı.masaüstündeki install dosyasını ne yaparsam yapim silemedim.ne yapmalıyım.

bilgisayarı güvenli mod ile açıp silebilirsin

griim

Üye
arkadaşlar benim programe ekle kaldırda programların kaldır butonları kayboldu. kaspersky yükledikten sonra oldu bu durum. kaspersky yükledikten sonraki yüklediğim programlarda bu buton görünüyo ve kaldırabiliyorum ancak öncesindeki programlarda bu buton görünmüyor. bu konuda fikri olan paylaşabilirmi acaba. saolun

yattara

Üye
sağolasın kardeş bu sorun beni çok sinir ediyodu sayende kurtuldum teşekkürler :D

Forum istatistikleri

Konular
117,263
Kullanıcılar
426,918
Son üye
Orhndglı

Yeni konular