Profilo Çamaşır Makinası ACM 2070

selam herkese başlıkta belirtiğim marka model makınada program veriyorsun kapı kitleniyor çalışıyor ışığı yanıyor 1-2- dakika sonra hazır lambası yanıp yanıp sönüyor kapı kilit anahtarından şüpheleniyorum ama ?kapı kilit anahtarını dışarıda denemem için hangi uçlara 220 vermem gerekiyor? makına üzerinde hangi uçları direkliye bilirim teşekkürler herkese

Çamaşır makinelerinde kullanılan kapı kilitleri bağlantı mantığı:
C-N-L harfleri ile işaretlenmiştir
bağlantı :
ac 220 v N-L harfli iki sokete verilir. Bu soketlerden L deki gerilim C kontağına anahtarlanır.

kapı kilidini değiştir düzelecektir.denemek içinde kalın olan iki kabloyu kısa devre et(c ve l uçları)

teşekkürler ama bu modeldeki kapı anahtarında 2-3-4 rakamları ve 3tane turuncu aynı kalınlıkta kablolar var

profilo acm 2070 test ve arıza kod listesini nereden bulabilirim?teşekkür ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Usta ALFA ROMEO kardese muraciet ede bilirsin.

;)selamlar kolay gelsin herkese kapı kilidine gelen kabloları kestim tüm soketti kablolara tek tek soket ve plastik kılf taktım sorunu çözdüm görüşlerini benimle paylaştığınız için teşekkürler

merhaba kapı mikro şaltere giren soket gevşemistir veya elektrnik kartta sizin sonunuz boşa kablo falan kesmeyın

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri