PROFİLO BM 3002 BULAŞIK MAKİNASI

Merhaba arkadaşlar. profilo bm 3002 bulaşık makinası pompa sıkışmış onu yaptım su boşaltır oldu . lakin suyu alıyor .su alma işlemi bitince yıkama yerine, suyu tahliye ediyor. kesik kesik tahliye yapyor 3,5 saniye sürelerle tahliye ederken bir yandan su alıyor, alt sacı söktüm su taşma emniyetitene 3 soket giriyor aşağıda ve yukarı konumlarda ölçtüm sağlam su taşma sorunuda yok altı kuru yani, acaba arıza nerde reset atmamda fayda etmedi pompa mototu yada kapasitör olabilirmi acaba,, fikirlerinize acil ihtiyacım var teşekkürler saygılar

uğraştıgına değmez 10 tl lik bir parça

az önce servise gittim 60 lira çektiler başka yerdede bulunmazmış galiba zaten tamirlik bir olayı yok kapalı bir sistem soketin girdiği kit çıkıp yapılıyorsa bilemem teşekkürler. ustalarım kesin bunda diyorsunuz alıp takacağız ben acaba yıkama motrumu diye önceleri düşünmüştüm. teşekkürler kolay gelsin mersinden saygı ve selamlar

birde şunu sorayım ustalarıma profilo marka yerine arçeliğin su sayacı takılsa uyuşurmu merak ettim tip olarak aynı sinyal frekensı voltajı vs uyumlumu takılabilirmi teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri