Priz 2.5 mm mi yoksa 1.5 mm mi olmalı

hey yavrum hey heyki ne hey heyy heyyyy .harun bey en son ne zaman dava açtınız . 25 yıl süren davalarım var. adını vermiyim 2milyon euroluk davalarım var ömrümde çalıştığım tüm emeğin çalınmışlığı var . 1 kuruş alamıyorum. bu ülkede hukuk var diyorsanız adalet var diyorsanız ciddi anlamda safsınız ...
Hocam bence artık bu devir değişmeli. Biz böyle adaletten umudu kesersek o zaman vay halimize. Asıl mesele karşı tarafta sizin gibi düşünüyor ve kendine hiçbir şey olmayacağını sanıyor. Belki bu defa olmaz belki bir sonrakinde de olmaz ama bunlar eninde sonunda demokrasinin gücünü göreceklerine inanıyorum.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Hocam bence artık bu devir değişmeli. Biz böyle adaletten umudu kesersek o zaman vay halimize. Asıl mesele karşı tarafta sizin gibi düşünüyor ve kendine hiçbir şey olmayacağını sanıyor. Belki bu defa olmaz belki bir sonrakinde de olmaz ama bunlar eninde sonunda demokrasinin gücünü göreceklerine inanıyorum.
Güçlünün değil haklının hakim olduğu dünya tarihinde kaç dönem sayabilirsiniz. Belki bir elin parmakları kadar. Boş umut.

2008 de olan,trafik kazalı bir davam var.
Yıl 2022 .Umarım,100. yıla ! sonuçlanır.
Adaletmi dediniz ?

Ne kadar doğru , uygun test yapılmış mi bilmem ?
Uyarıları dikkate almak gerekir.

Son düzenleme:
Hakikaten zaman ne hızlı geçiyor, 22 sene olmuş. Ben öğrenciyken radyoda milenyuma girdik diye kıçını yırtan dj leri dinliyordum. Sanki milenyuma girince cebine fazla para giriyor.
Yine de haklarını yemeyelim. Gündüz vakti havai fişek atmadılar ya!
Ankara'da örneği yaşandı.🙂

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri