Powtran soft start

yavuz31

Usta Üye
Powtran 45 kW soft start var elimde ancak terminal bağlantısına yardımcı olacak arkadaş varmı veya servis numarasını bilen

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ustam bulabildiğim dokümanlar. İnşallah işini görür.

Ekli dosyalar

• PR5200 soft starter manual.pdf
    1.1 MB · Görüntüleme: 14
  • PJR2 Motor soft starter.pdf
    637.7 KB · Görüntüleme: 5
softstarda by-pass kontaktörü kullanma amacı softstarın ömrünü uzatmak içindir ;motor kalkış yaptıktan sonra softstar kendini devre dışı bırakır ve motora giden yük kontaktör üstünden geçer softstar kontakları aşınmaz vede yıpranmaz bazı modellerde by-pass kontaktörü softstar içindedir.

softstarda by-pass kontaktörü kullanma amacı softstarın ömrünü uzatmak içindir ;motor kalkış yaptıktan sonra softstar kendini devre dışı bırakır ve motora giden yük kontaktör üstünden geçer softstar kontakları aşınmaz vede yıpranmaz bazı modellerde by-pass kontaktörü softstar içindedir.
ben by/pass kontaktörünü yapmalımıyım ve kontaktör startı nereden alacak

yavuz arkadaş senin elindeki soft starter dahili bypass lımı haricimi ? Harici ise kontaktör kullanacaksın soft starterin bypass output röle çıkışı var oradan çektireceksin. Herhalde dokümana bakmamışsın 5. sayfada anlatılıyor.

yavuz arkadaş senin elindeki soft starter dahili bypass lımı haricimi ? Harici ise kontaktör kullanacaksın soft starterin bypass output röle çıkışı var oradan çektireceksin. Herhalde dokümana bakmamışsın 5. sayfada anlatılıyor.
giriş R S T çıkışında ise 6 uç var l1 l2 l3 t1 t2 t3 cihaz çalıştığında içerisinden kontaktör çekme sesi geliyor ben l1 l2 l3 uçlarını kullandım diğer alt uc t1 t2 t3 boşta kaldı bağlantı şemasında by/pass kontaktörü gösteriyor buna rağmen kullanmasam ne olur

Herkes kullanmanın peşinde.Siz neden imtina ediyorsunuzki ?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri