Power bank zararlarını azaltma ?

merhaba ucuz marka güveni olmayan power bank almak zorundayım telefonuma vereceği zararı nasıl azaltabilirim ? akım volt düzenleyici vs (hiç bir fikrim yok ) teşekkürler.

https://www.ciceksepeti.com/powerway-tx80-80.000-mah-powerbank-kcm33067538

Power bank değil mübarek araba aküsü...

80 amper power bank mı olur yahu...

Bir arkadas kapasite testi yapmış 60000 ma çıkmış.

Bizde herseyin büyüğü sevildigi için.

Öncelikle 80.000 mah değerini bırakın ciddiye almayı aklınızın ucundan bile geçmesin.
İxiaomi 20.000 mah var orijinal.
2 senedir kullanıyorum 3 sefer dolduruyor.
Hepsi çin malı zaten merak etmeyin telefona zarar vermez devaam

Bir arkadas kapasite testi yapmış 60000 ma çıkmış.

Bizde herseyin büyüğü sevildigi için.

O kadar çıkmışsa çok iyi hocam ben en fazla yarısıdır diye düşünüyordum. xD Bu arada alibabaya sordum üretici firma 20-25 dolara satıyor ürünü toptan alımlarda. Sırf içini söküp bataryaları almak için bile alımabilir. Bu gün bir 18650 pil 30-40 liradan başlıyor. 😂

O kadar çıkmışsa çok iyi hocam ben en fazla yarısıdır diye düşünüyordum. xD Bu arada alibabaya sordum üretici firma 20-25 dolara satıyor ürünü toptan alımlarda. Sırf içini söküp bataryaları almak için bile alımabilir. Bu gün bir 18650 pil 30-40 liradan başlıyor. 😂
Benimde aklıma çok geldi bu ama,
İçinden çıkacak piller de dandik olur ustam

Benimde aklıma çok geldi bu ama,
İçinden çıkacak piller de dandik olur ustam

Belki pil dahi olmayabilir, artık paket li-po bataryalar moda oldu. Birde kaba bir hesap yaptığımızda, üretici adam içine 15-20 arasında pil koysa tanesi 1-2 dolardan zaten ürünün fiyatını kurtarmaz. 10000 lik bir lipo paketini 4-5 dolara bulabilirler. (Gerçi nerdeyse aynı hesaba geliyor. xD)

Ancak yinede çeşitli hobi vs. işlerinde işe yarar birleyler çıkar bence içinden.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri