Power bank amper düşürme

Doğru diyosunuzda biz herkes gibi her sene telefon alamıyoruz 6 -8 senede bir alıyoruz ve benim burda anlatmak istediğim şu akıllı cihazı bataryasını incitmeden ısıtmdan yavaş akım vererek şarj etme sonucunda yüksek verim alabilmek amacım buydu konu döndü dolaştı benim Q testime geldi resmen çömez mualemesi gördük. YAZIK....
bak güzel insan ben senin IQ un ile ilgilenmiyorum. sen elini ateşe uzattın ve elin yandı, ders alacaksın bir daha uzatmıyacaksın demektir. herkesin kazmalığı (sakın yanlış anlamayın) kendinedir. benim enişte benimle aynı zamanda televizyon aldı o led tv aldı ben plazma, o şimdi üçüncü tv değiştirdi ben hala aynı tvyi kullanıyorum. işin kötüsü o hala 32 inç kullanıyor ben hala 45 inç. yani her yeni iyi değildir. kendi doktorun ol önce.

bak güzel insan ben senin IQ un ile ilgilenmiyorum. sen elini ateşe uzattın ve elin yandı, ders alacaksın bir daha uzatmıyacaksın demektir. herkesin kazmalığı (sakın yanlış anlamayın) kendinedir. benim enişte benimle aynı zamanda televizyon aldı o led tv aldı ben plazma, o şimdi üçüncü tv değiştirdi ben hala aynı tvyi kullanıyorum. işin kötüsü o hala 32 inç kullanıyor ben hala 45 inç. yani her yeni iyi değildir. kendi doktorun ol önce.
Bu eller ne yangından geçti benim eller yanmaz merak etmeyn . Yanarsada Allah yoluna feda olsun Siz yaşımdan büyük olduğunuz için ileri gitmeyeceğim Yardım felanda istemyorum konu kapanmıştır.

Yanarsada Allah yoluna feda olsun
"yanarsan Allah yolunda" değil güzel insan o inandığın dinin kitabı der ki "ben size kullanasınız diye akıl verdim" yani sen o yüce varlığın kitabını okumuyorsan bilmiyorsan ben sana ne diyeyim. hiç bir can feda olmasın, sadece vatan için sağ olsun

Telefonu power banktan şarj ettiğimde hızlı şarj oluyor hızlı şarj olduğu için telefonun şarjı çabuk bitiyor . Telefonu bilgisayar usb den şarj ettiğimde şarjı uzun gidiyor. Bu bakımdan dolayı power bankın amperini düşürmek istedim

Amper düşürücü parçayı araştırdım sağlıklı akım vermediğini gözlemledim .Alışveriş yorumlarında genelde bu şekilde.
https://www.hepsiburada.com/alkatro...j-5v-1a-usb-boost-modul-lion-p-HBCV00000FDMEY

Böyle bir parça buldum Elektironikç. bu parçayı diğer parçayla değiştirip yaptırmayı düşünorum
Merhaba. Hep merak etmisimdir fakat işin mantığını konumlandiramadigim için efsana gibi gelir. Hızlı sarz olan batarya çabuk biter yavaş sarz olan batarya geç biter diye birşey gerçekten varmı ? Bunu tecrübe ettiniz mi ?

( Edit büdüt : başlık dışına cikmayalim abiler dostlar Romalılar ;) )

"yanarsan Allah yolunda" değil güzel insan o inandığın dinin kitabı der ki "ben size kullanasınız diye akıl verdim" yani sen o yüce varlığın kitabını okumuyorsan bilmiyorsan ben sana ne diyeyim. hiç bir can feda olmasın, sadece vatan için sağ olsun
Doğru Kuran Kerimi okumuyrum Ama gönlümden elhamdulillah hep okumak geçiyor. Allahın bildiğini kulundan saklamam Kendimi övmek için söylemiyorum ''Paranın ve imanın kimde olduğunu bilemezsiniz .
Merhaba. Hep merak etmisimdir fakat işin mantığını konumlandiramadigim için efsana gibi gelir. Hızlı sarz olan batarya çabuk biter yavaş sarz olan batarya geç biter diye birşey gerçekten varmı ? Bunu tecrübe ettiniz mi ?
Ewet elimde şuan 33 watlık hızlı şarj adaptörü var %20 den %100 kadar telefonu şarj ettim telefonun şarjı hızlı bitiyor bilgisyardan şarj ettiğimde cihazda akım yavaş şarj olduğu için telefonun şarjı yavaş bitiyor . Nekadar hızlı doldurursak okadar hızlı biter bir mantık var.

Doğru Kuran Kerimi okumuyrum Ama gönlümden elhamdulillah hep okumak geçiyor. Allahın bildiğini kulundan saklamam Kendimi övmek için söylemiyorum ''Paranın ve imanın kimde olduğunu bilemezsiniz .

Ewet elimde şuan 33 watlık hızlı şarj adaptörü var %20 den %100 kadar telefonu şarj ettim telefonun şarjı hızlı bitiyor bilgisyardan şarj ettiğimde cihazda akım yavaş şarj olduğu için telefonun şarjı yavaş bitiyor . Nekadar hızlı doldurursak okadar hızlı biter bir mantık var.
Sebep ne olaki ? Varmı bilgisi olan ?

ben de para da yok, sizin inandığın Allah (veya tanrı inancı da yok) ve senin okumadığın kitabı ben en az 10 kere okudum. okumakla eksilmezsin merak etme. burada inançlarına saygı duyduğum, ama paylaşmadığım insanlar var. benim için insanın inancı alt kimliği değil insan olması önemlidir. sevmek yada sevmemek değil saygı önemlidir. inanca saygı, bilgiye saygı...

ben de para da yok, sizin inandığın Allah (veya tanrı inancı da yok) ve senin okumadığın kitabı ben en az 10 kere okudum. okumakla eksilmezsin merak etme. burada inançlarına saygı duyduğum, ama paylaşmadığım insanlar var. benim için insanın inancı alt kimliği değil insan olması önemlidir. sevmek yada sevmemek değil saygı önemlidir. inanca saygı, bilgiye saygı...
Birincisi müslümanda tanrı diye bir terim yoktur Allah vardır. İnsanı kuran okumadı diye haşa Allah inancı olmaması anlamına gelmez. Elhamdulillah sonuna kadar müslümanım müslümanlıma laf ettirmem ve siz karşıdaki insanın nasıl ne hikmetle kurtuluşa ereceğini bilemessiniz Bence insanlar hakkında bu kadar ön yargılı olmamalısınız . Aksi takdirde vebalinden çıkamassınız .

Birincisi müslümanda tanrı diye bir terim yoktur Allah vardır. İnsanı kuran okumadı diye haşa Allah inancı olmaması anlamına gelmez. Elhamdulillah sonuna kadar müslümanım ve siz karşıdaki insanın nasıl ne hikmetle kurtuluşa ereceğini bilemessiniz Bence insanlar hakkında bu kadar ön yargılı olmamalısınız . Aksi takdirde vebalinden çıkamassınız .
bak şimdi büyük bir hataya düştün, tanrı (tengri) benim inancımsa bana hakaret ettin+ "Allah" kelamının tam karşılığını bilmiyorsan bu senin acziyetindir, kelime-i şahadet getirmekle cennete gidiliyorsa ben cennete gidemiyorum. hani sizin kılmadığınız o 5 vakit namazı ben kılmıyorum, sizin okuyamadığınız, yada bilmediğiniz o duaları ben biliyorum. şimdi sadece "Elhamdulillah " demekle hangimiz müslüman?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri