arkadaşlar ben otomatik kumanda bölümünde okuyorum hocamız tek etkili yay geri dönüşlü bir silindir start anahtarına basınca ileri gidecek bırakınca geri gelecek aynı işlemi gene aynı işlemi bu sefer tek etkili yay geri dönüşlü silindiri starta basınca ileri gidecek stopa basınca geri gelecek , bir çift etkili silindiri start anahtarına basınca ileri gidecek (a1) sınır anahtarına basınca geri gelecek şekilde, gene bir çift etkili silindir start a basınca ileri gidecek biz stopa basınca geri gelecek işte bu devreleri ayrı ayrı simülasyon olarak yapmamız gerektiğini söledi çok kısıtlı bi sürem var bu yazdığım devreleri bende festo fluıdsım simülasyon programında yaptım ama hocamız powerpoıntte yada flashda istiyor çok acil yardım edin 20.01.2008 saat 16:00 da ödev sürem bitio lütfen yardım edin.. (fluidseimde çizdiğim devreleri buraya ekledim)

Ekli dosyalar

• meslek-resim-odevi.rar
    20.9 KB · Görüntüleme: 0
Sayın rasimuzuner

Yapmış olduğun simulasyonları
Bu programla Ekranınızdaki bütün görüntüleri sesli olarak kayıt yapabilirsiniz. Cektiğiniz görüntüyü program önce kendi formatında (fbr) kayıt ediyor. Daha sonra bunu WMW, AVI, Flash, Power point ve EXE dosyası olarak kayıt yapabilirsiniz. AVI ve WMV formatlarında codec seçebilirsiniz. Yanlız programın lisansına sahip değilseniz otomatik olarak görüntülere kendi filigranını koyuyor. Görüntülere ayrıca istediğiniz saniyeye yazı, resim ve ses`te ekleyebilirsiniz. Daha bir çok ayrıntılı özelliği var. Böyle bir program arayanların işine yarayacaktır. Program için en az DirectX 7.0 yüklü olması lazım.

https://www.flashbackrecorder.com/

x=36 2p=4 m=3 çizimini nasıl bulabilirim teşşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri