PLC simulator programı 15 Günlük

SoruSorma

Üye
LogixPro .... Allen Bradley RSLogix Simulator

Bu iki programdan 1. si windows versiyonu fakat 15 günlük deneme sürümü mevcut.ikincisi ise DOS da çalışıyor ve ücretsiz.

Bu programlar Allen Bradley PLC ler için hazırlanmış fakat bilindiği gibi PLC lerde Ladder ortak gösterimi kullanıldığından her PLC için yararlanılabilir.

PSIM programında trafik ışıkları,bantta kutuya su doldurma ve butonlarla ışık yakma tarzında simulasyonlar mevcut.
LogixPro da ise daha gelişmiş birkaç simulasyon daha mevcut.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaslar Bu Programin Cracki Elinde Olan Varmi

teşekkürler eline sağlıq

alex ' Alıntı:
Arkadaslar Bu Programin Cracki Elinde Olan Varmi

Bunun crackini bulman biraz zor hocam. sen s7 200ü bul bulamazsan bana msj at ben sana yollarım.

arkadaşlar ben bu simulasyon programında programı download ediyorum girişte bir butona bastığımda çıkış hiçbir şekilde on olmuyor nasıl yapacağım bunu yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar yazılımın cracki mevcut. ancak vista da çalışmıyor sadece xp çalışıyor bilginiz olsun. crack isteyen pm atsın

saol kasdeş eline sağlık yalnız simülatorlarda uygulumayla arasında baya fark var renk seçimi ve çözünürlük bilgiler için teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri