plc simülatör isteği

a.yilmaz54

Üye
merhaba
iş gereği plc öğreniyorum ama öğrendiklerim sadece teoride kalıyor uygulama yapma avantajım malesef yok aradığım program plc simülatör çoğu forumda vardır s7-200 simülatör 6596 şifreli onada baktım ama bir türlü randuman alamadım
automation studio programında plc çizimler yapıldığını biliyorum acaba plc olmadan uygalama fırsatımız varmıdır

kullancağım plc s7-200 elinde plc simülatör programı olan bir arkadaşım buraya ekleyebilirmi?

iyi çalışmalar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
delta plc nin wplsoft 2.11 versiyonunda simulatör mevcut.üstelik ücretsiz onu kullanabilirsin

kardeş s7-300 ve 400 PLC similasyonları kendi programı üzerinde var bence S7-200 yerine S7-300 ve 400 kullanımına geçmelisin. tümden gelim yöntemini kullan :)

birşey daha soriyim piyasada çoğu işletmede kullanılan plc nedir volkan hocam vermiş olduğun programa göre uzun ladder diyagramlı uygulamalar yapabilirmiyim

mrb ben ugur uni ogrencisiyim plc simulator programında biraz plc ogrenmek istiyorum microwin kurdum s7 200 için ancak hata veriyo çizim yapabilmek için sayfayı acamıyorum hata(error:communications time-out. chack the port number, network adress baudrate, and the attached cable.) yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tskler

mrb ben ugur uni ogrencisiyim plc simulator programında biraz plc ogrenmek istiyorum microwin kurdum s7 200 için ancak hata veriyo çizim yapabilmek için sayfayı acamıyorum hata(error:communications time-out. chack the port number, network adress baudrate, and the attached cable.) yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tskler

microwinde oluşturduğunuz dosyayı export etmeniz gerekiyor file menüsünden.
uzantısı awl oluyodu heralde.bunu s7-200 similatör programında çalıştırabilirsin.elinde s7-200 var da bu uyarıyı alıyorsan cevap farklı olur

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri