PLC programını WinproLadder ile açamadım

frknckr

Üye
Merhaba.

PLC Konusunda hic bir bilgim yok. Ek'te kendi yapmis oldugumuz makina'nin plc dosyasi mevcut, bu dosya da sanirim plc yazan arkadas bir hata yapti ve dosyayi acamiyoruz bir turlu. Yapan arkadas rusyaya gitti ve ben bu yazilimi en bastan tekrardan yazdirmak istemiyorum. Bu konuda bilgisi, deneyimi olan arkadaslar lutfen bana yardimci olun. Ek'de gonderdigim dosyayi icindeki herhangi bir veri silinmeden, WinproLadder programinda acabilecek bir babayigit varmidir ?

Dosyayi acmaya calisirken soyle bir hata veriyor, "İnvalid data format, can't open."
http://www.govdesan.com/Desktop.rar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazilan plc dosyasinin onarim programi varmidir? Belirsiz bir sebepten oturu acilmayan dosyalari nasil onarabilirim? Lutfen yardimci olun..

Selamlar....

Ekte Göndermiş olduğunuz programı biz Fatek Automation Taivan'a gönderdik buhafta içinde bir sonuca ulaşlır ise size geri dönş yaparım..

Saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,917
Son üye
kasva1965

Yeni konular

Geri