PLC olmadan paketleme makinası ?

eskici09

Üye
Merhabalar , 25kg'luk bir çuval paketleme makinası yapmak istiyorum. Kafamda birkaç yöntem var bunlar hakkında fikirlerinizi duymak isterim. Öncelikle elimde baykonun bx11 en indicatör ve 0-10 v analog çıkışlı transmitterleri var hangisini kullanacağımı karar vermedim ve daha önce hiç bunları hiç kullanmadım . Kafamda bazı sorular var bu 0-10v analog çıkışı neye göre veriyor isteğimize göre programlayabiliyor muyuz? mesela 20 kg ya kadar 10v çıkış versin, 20 den sonra 3 v çıkış versin ve 25kg olduğunda hiç çıkış vermesin ve bu çıkışlarla sürücüyle malı besleyen helezonu kontrol etsin. bunu hiç mikroişlemci olmandan plc olmadan yapabilir miyim ? veya indikatörde digital çıkışlar mevcut bu çıkışları kg'ya göre çıkış vermesini sağlamam mümkün mü bu digital çıkışlarla sürücüyü kontrol edebilirim. arayüz programları varmış sanırım onlarla ayarlanabiliyor böyle bir uygulama yapan var mı ?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Elinizdeki üürünlerin marka ve kodlarını yazarsanız pdf lerinden ve teknik bilgilerinden istediklerinizi yapabilecek ürünler mi bakalım
Kumanda ile istediğiniz sistem yapılabilir ama bunun için doğru cihazları kullanmak gerekir

Elinizdeki üürünlerin marka ve kodlarını yazarsanız pdf lerinden ve teknik bilgilerinden istediklerinizi yapabilecek ürünler mi bakalım
Kumanda ile istediğiniz sistem yapılabilir ama bunun için doğru cihazları kullanmak gerekir
tabiki Baykonun: BX11 EN ve tx1 ürünleri var

Buradan sizin cihazın kullanma klavuzunu inceleyin gerekirse baykon dan telefonla destek alın bazen kullanma klavuzları yeterli olmuyor kurulumda

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri