PLC Merkezinden s7-300-400 eğitimi alanlar...

Arkadaşlar plc merkezinden s7-300-400 eğitimini kontrol kalemi çekilişini kazanıp eğitim görenler veya kendi imkanlarıyla eğitim görenler fikirlerinizi ve görüşlerinizi almak istiyorum.
Bu eğitim size neler kazandırdı.? ne gibi faydalar sagladı ?
Aldıgınız eğitimden memlunmusunuz ?

Bende 4. çekişişi kazandım yakında bende eğitim alacagım bunu ondan dolayı soruyorum.
SAYGILARIMLA...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba;

sınırlı vaktimle şunu söyleyebilirim ki beklentimin üstünde bir kalitede eğitim vardı.
Öğretmen arkadaş da sorulan her soruya konu dışında olsa bile cevap vermeye çalıştı.

Aslında pek de iyi bi eğitim deil yani.Ben özel olarak paralı eğitim aldığım halde hiç memnun kalmadım açıkçası.Benim görüşümü sorarsan bence gitme boşuna zaman kaybı.Açıkçası ben memnun kalmadım yanii. Öle ahım şahım bişe deil yani daltoncum.

3.plc eğitimi çekilişinden eğitim hakkı kazanmıştım. plc merkezin den aldığım eğitimden memnun kaldım.eğitim sorumlusu arkadaş konu içinde veya dışında her sorumuz ile ilgilendi.
tabiki bunları saha ile birleştirmek çok önemli.

Aslında pek de iyi bi eğitim deil yani.Ben özel olarak paralı eğitim aldığım halde hiç memnun kalmadım açıkçası.Benim görüşümü sorarsan bence gitme boşuna zaman kaybı.Açıkçası ben memnun kalmadım yanii. Öle ahım şahım bişe deil yani daltoncum.

Siz eğitim aldınızmı hangi açıdan memnun kalmadınız başka daha iyi biyer varmı bildiğiniz eğitim veren

Sayın hakan13m adlı üye

Yukarıdaki notu yazmışsınız. Lütfen adınızı ve soyadınızı açık olarak yazınız. Ne zaman eğitim aldınız? Bizden gerçekten eğitim aldınız mı? Eğer eğitim almayıp ta bizi karalıyorsanız kimsiniz çok ayıp.

Öncelikli olarak firmamızda ISO 9001 belgesi vardır. Bu nedenle müşteriye verilen tüm eğitimlerin sonunda eğitim memnuniyet anketi yapılmaktadır. Eğitim alan tüm müşterilerimizden yazılı olarak müşterilerimizin memnuniyet dereceleri alınmaktadır. Böyle bir memnuniyetsizlik bize ulaşmadı. Eğer eğitim aldıysanız bunu neden bize bildirmediniz.

Eğer PLC Merkezinden eğitim aldınız ve gerçekten memnun kalmadıysanız bu konuda firmamız yüzde yüz garanti vermektedir. Eğitimi yeterli görmeyen müşteriye ücretsiz eğitim tekrarı vermekteyiz. Yine yeterli değil ise ücret iade garantimiz vardır.

Eğer bizden eğitim alacak müşteri var ise referans müşterilerimizi ve doldurdukları anketleri sizlere ulaştırabiliriz. Tamamı ile şeffaf bir firmayız. Tek amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

doğru söylüyorsunsuz bir insan sadece eğtitim alaraka değil plc nin sürekli üzerine düşereke sürekli uygulama yaparak her seyi öğrenebilir ve plc merkezinin kitabı var harika yazılmıs yazan kişlerede bu türkiye için güzel bir paylasım bende hiç eğitim almadım ama en iyiisini yapmaya calsıtım plc mi aldım wincc mi de aldım sağolsun o kitabı kim cıkardıysa ondan okuyrayarak birsey öğrendim ve konu hakkında baya bi bilgi sahibi oalabildim kendimi yetiştirdim ve calsıtığım iş yerine bile yeni otomasyon yaptım ben uşak organize sanayi bölge müdürlüğünde çalısmaktayım yasım genc söylersem gülersiniz ama inanna ben sieemsn plc ile yatıp kalkıyorum tek isteğim bu sştede gerecekleri yazalım bilmiyorssakda yazılanlardan yaralanalım teşekkür ederim bütün plc merkezi ççalısanlar ve kontrolkamemi yöneticilerine ve siz yöneticilerle birebir konusmak ve tanısmak isetrim saygılarımla uşak osb elektrik teknşsyeni tahsin arıkan sizden cevap bekliyorum

Bende s7300 egitimi almak istiyorum.Saha deneyimim var.otomatik kumandam iyi derecede.zaten plc yi kumanda yöntemi ile ladder olarak programlayip calistiriyorum.Fakat kendimi gelistirmek istiyorum.Hafta sonu egitim alabilirmiyim

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri