PLC kursları ile ilgili bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slm arkadaşlar
bence uygulama olmadan similasyon bir yere kadar.
S7-300-400 serisine temel oluştracak akıllı röle olabilir,
ben moeller easy 800 serisiyle başladım hem analıg hem dijital giriş ve çıkışları vardı
12 dilital giriş 4ü analogda kullanılabiliyor- 8 dijital çıkış 1 analog cıkış
fiyatıda uygun.
güç modülüne gerek kalmadan direk 24vdc ile beslenebilir.
Birde belirtiyim siemens http://www.siemens.com/index.jsp?sdc_p=pfsnc186mut4o1125453l7&sdc_sid=30332430117 sitesinde verdigi fiyatlara öğrenciye %50 indirim yapıyor.

kolay gelsin.

valla işin aslı ben şahsen siemensin bu kursuna katıldım daha doğrusu fabrikaya geldiler 7 kişi için 9000
euro aldılar ben çok şey öğrendim herkişi için plc ve bilgisayar getiriyolar biraz pahalı amam bence değer diye düşünüyorum :eek:

Slm. PLC eğitimi ile ilgili firmaların dışında da pek çok meslek lisesinde kurslar açılıyor. Örneğin Kartal Endüstri Meslek Lisesinde ücretsiz kurslar dahi var ve Faruk GÜNDÜZ hoca bu kursları veriyor. Harika Bir hoca ve saha tecrübeside var.

Benim okulum olan K.Ü.Gebze MYO Mekatronik Programı bünyesindede belirli dönemlerde bu tip eğitimleri açıyoruz

Uğur YÜCEL

PLC-Otomasyon -Otomatik Kumanda kursları için
İstanbul Haydarpaşa A.T.L
Otomatik Kumanda Kurs Merkezi
ücretsiz danışma hattı
Telefax: 0216 348 15 12

Haydarpaşa ATL-GATA karşısı
Otomatik Kumanda Kurs Merkezi
C binası
Tıbbiye Cad 27 Üsküdar

HaydarpaŞada Ücretsİz olarak aÇilacak olan s7 300 plc kursunu Önerebİlİrİm

kou gebze myo da ugur yücel ve faruk gunduz cok iyi hocalar ders anlatımları felen cok iyi öneririm

PLC öğrenmek için illede para vermenize gerek yok. İstanbulun Anadolu ve Avrupa yakasında meslek liselerinin açtığı bir çok kurs var. Ben şu anda Bahçelievler ERKAN AVCI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ'de bu kurslardan birinde eğitim alıyorum. Biraz elektrik alt yapım olmama rağmen çok şeyler öğrendim. Herkese tavsiye ederim. Çok yakında açılacak kursları var. Bedava Kurs adresine girerseniz daha detaylı bilgi alırsınız.

PLC öğrenmek için illede para vermenize gerek yok. İstanbulun Anadolu ve Avrupa yakasında meslek liselerinin açtığı bir çok kurs var. Ben şu anda Bahçelievler ERKAN AVCI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ'de bu kurslardan birinde eğitim alıyorum. Biraz elektrik alt yapım olmama rağmen çok şeyler öğrendim. Herkese tavsiye ederim. Çok yakında açılacak kursları var. Bedava Kurs adresine girerseniz daha detaylı bilgi alırsınız.

Bu kurslarada sayıyı tamamlayabilmek için altyapısı olan olmayan bilen bilmeyen herkesi alıyorlar,seviye çok düşük oluyor.PLC kursuna gidiyorum diye gidiyorsun,sviç,start,stop bunlardan başlıyorsun.Zamanıda çok uzun tutuyorlar.Normalde enfazla 1 ay adam akıllı eğitim alsan fırtına olursun.Ama bedava olunca böyle okuyor.

Bu kurslarada sayıyı tamamlayabilmek için altyapısı olan olmayan bilen bilmeyen herkesi alıyorlar,seviye çok düşük oluyor.PLC kursuna gidiyorum diye gidiyorsun,sviç,start,stop bunlardan başlıyorsun.Zamanıda çok uzun tutuyorlar.Normalde enfazla 1 ay adam akıllı eğitim alsan fırtına olursun.Ama bedava olunca böyle okuyor.

Kurslara her seviyeden katılan kursiyer, oldugundan dolayı , eğitimler genellikle temel seviyeden başlıyor.
yeni açılan kurslara başvurmak yada kurslar açıldığında , telefon ile size haber vermemizi istiyorsanız

1-) TC Kimlik numaranızı
2-) Cep telefon numaranızı

[email protected]

email adresine yollamanız yeterlidir.

Not : Kurs açıldığında , bize önkayıt yaptırmak için cevap verdiğiniz size ait e-mail adresi ve e-mailinizde yazmış oldugunuz telefon numarasından sizinle iletişime geçilecektir.

Omer OZSOY

0 505 649 50 34

Bedava Kurs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri