Plc kurs önerisi

Cozsezer

Üye
Merhaba
Siemense s7-1200 eğitimi almak istiyorum İzmir de tanıdığınız referans verebileceğiniz bir yer var mıdır acaba?Bilimsel Akademiyi duydum bu konuda giden arkadaşlar var mı? Herkese iyi çalışmalar.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
E be kardeşim Siemens diyorsun Schneider forumuna yazıyorsun. Biraz daha dikkat edermisin sonra forum kirliliği diye ilk siz şikayet edersiniz aradığımızı bulamıyoruz diye.

• Beğen
Tepkiler:
Merhaba
Siemense s7-1200 eğitimi almak istiyorum İzmir de tanıdığınız referans verebileceğiniz bir yer var mıdır acaba?Bilimsel Akademiyi duydum bu konuda giden arkadaşlar var mı? Herkese iyi çalışmalar.
bilimsel akademiyi araştır yalnız kısa süreler için çok paralar istiyorlar istersen bende verebilirim eğitim, haftasonları ileri seviyeye kadar ...kumanda vs hidrolik pnömatik kısaca otomasyon hakkında bilgilerde veririm.(sadece siemens değil Beckhoff, GMT,Schnieder,delta plc farketmez ilede uygulamalar gösterebilirim kardeşim izmirdeyim bende)

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri