plc dokunmatik panel örneklemesi

Selamün aleyküm abilerim amcalarım. f940 got swd dokunmatik panel örnek programı hakkında bilgisi olan var mı. Allah rızası için acil yardım bekliyorum. plc markası Mitsubishi fx2n serisi. panel markası ise mitsubishi f940 got swd. bana sadece bir program gerekiyor. lx x0 tarzında bir program. daha fazla bilgim yok programlamada. buton olsun ona 10 kere basınca diğer buton aktif olsun ya da lamba yansın türünde bir ladder program örneği gerekiyor. yardımlarınızı bekliyorum. saygılarımla.

Buraya örnrği paylaştım. Linke tıklayın rardan çıkarın.

Allah razı olsun hocam. teşekkür ederim. Herşey gönlünüzce olsun..

untitled1.gtd diye bir dosya var içinde. örnek dosyası var bi de ama içine girip o dosyaları açmaya çalıştığımda açamıyorum. uygun programı seç diyorum neyi seçsem açılır acaba hocam ??

O dosyayı açmanız için Mitsubishi GT Designer programınızın pc de kurulu olması gerekir. Kurulu ise ''birlikte aç'' seçeneği çıkıyorsa eğer yine aynı programla açabilirsiniz....

O dosyayı açmanız için Mitsubishi GT Designer programınızın pc de kurulu olması gerekir. Kurulu ise ''birlikte aç'' seçeneği çıkıyorsa eğer yine aynı programla açabilirsiniz....

egzantrik hocam
telefonun sim kartını çocuk kırdı tüm numaralarım gitti
bir ara müsait olduğunda ararsan tekrar kayıt edeyim numarayı
kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular