PLC öğrenmek ve İzmir'de PLC kursu

fobuso

Üye
Merhaba.

Ben yurt dışında rus dilinde 4 senelik elektronik cihazlar ve sistemler mühendisliği, endüsriyel elektronik departmanında okudum. Otomasyon olarak geçiştirilmiş dersler gördük. Pek bir bilgi edinemedik.

PLC için ingilizce ne kadar önemli? Temel seviyede ingilizcem var.

PLC öğrenmek istiyorum ama alanımla ilgili hangi PLC uygulama alanına yönlenirsem benim için daha iyi olur bilemiyorum. Özellikle bu konuda bana öneride bulanabileceklerin yardımını bekliyorum.

PLC'yi çok iyi kavramak için önceden bilmem gereken yazılım dilleri vs.. varmıdır?

İzmir'de Ege Üniversitesi sürekli eğitim merkezine bağlı Bilimsel Akademi kursunu buldum. Forumdan gitmiş olanlar var ise eğitim kalitesi hakkında bilgiye ihtiyacım var.

Teşekkür ederim.

bilen var mı arkadaşlar izmirde plc kursu ?

Ben ders verebilirim ancak elimde malzemeler yok. Kendi PLC si ve diğer elemanları olanlara veya talep çok olursa malzemeleri kendim almayı düşünüyorum veya sadece simülasyon olur diyenlere toplamda 20 saat temel dijital elektronik ve temel bilgisi olanlara 30-40 saat desle program yazabilme seviyesinde eğitim , istenirse sistemler üzerinde çalışılarak ve gerekli döküman vererek eğitim verebilirim.
İzmir içinde düşünenler bana özelden yazsınlar.

Ben ders verebilirim ancak elimde malzemeler yok. Kendi PLC si ve diğer elemanları olanlara veya talep çok olursa malzemeleri kendim almayı düşünüyorum veya sadece simülasyon olur diyenlere toplamda 20 saat temel dijital elektronik ve temel bilgisi olanlara 30-40 saat desle program yazabilme seviyesinde eğitim , istenirse sistemler üzerinde çalışılarak ve gerekli döküman vererek eğitim verebilirim. İzmir içinde düşünenler bana özelden yazsınlar.
Merhaba Eray , Özelden mesaj atmak istedim ama mesaj sayım az olduğu için atamadım(forum kuralları gereği). Konu ile ilgili olarak düşündüğün detayları ve ücreti konusunda bana mesaj atarsan sevinirim.

Son düzenleme:
Kocaeli'de düşünenler için siemens plc eğitimleri (s7-200, s7-300, s7-1200) ve PLC ile elektro pnömatik eğitimleri verilir. Donanım sorunu yok. İsteyen özel mesaj atabilir.

bilimsel akademide 2 adet kurs var temel ve ileri seviye iki kursunda içeriği 6 hafta ders süresinde 4 hafta s7 200 ve 2 hafta s7 1200 eğitimi veriyor eğer hiç altyapın yoksa katılabilirsin bence faydası olur kesinlikle

İzmir'de PLC Otomasyon kursu Bilimsel Akademi'de Ege Üniversitesi işbirliği ile veriliyor. Kurs sonunda Ege Üniversitesinden sertifika alıyorsunuz. Dersler PLC laboratuvarında tamamen bilgisayar ve gerçek PLC başında yapılıyor. Dersleri Sadi hoca veriyor. Hem bilgisiyle hem de tecrübesiyle çok iyi bir eğitmen. Hocanın PLC otomasyon konusunda 20-25 yıllık tecrübesi var. Temel düzeyle başlayıp ileri düzeye de katılabilirsiniz. Memnun kalacağınıza eminim, ben çok memnun kaldım. Kurs içeriği hakkında bilgi almak için PLC,KURSU,İZMİR,SIEMENS,S7200,S7300,MICROWIN,TIA,PORTAL,OTOMASYON,KURSU,İZMİR | Bilimsel Akademi - Bilgisayar Kursu,NETSİS Bilgisayarlı Muhasebe,Web Tasarım,Grafik Tasarım,3ds Max,Autocad,Solidworks,CNC,Programlama,PLC,C,C++,C#,Yazılım,Veritabanı,MCS adresini ziyaret edebilirsiniz...

Ben ders verebilirim ancak elimde malzemeler yok. Kendi PLC si ve diğer elemanları olanlara veya talep çok olursa malzemeleri kendim almayı düşünüyorum veya sadece simülasyon olur diyenlere toplamda 20 saat temel dijital elektronik ve temel bilgisi olanlara 30-40 saat desle program yazabilme seviyesinde eğitim , istenirse sistemler üzerinde çalışılarak ve gerekli döküman vererek eğitim verebilirim.
İzmir içinde düşünenler bana özelden yazsınlar.
merhaba burdaki konuşmalar daha önce olmuş ama hala ilgileniyorsanız ben de plc dersi almak istiyorum yada ilgilenen tanıdıgınız varmı şimdiden teşekkürler...

E-Pronet Plc Eğitimi diye geçiyor www.e-pronet.com adresini bir ziyaret et birebir eğitimler veriliyor.Benim tercih etme sebebim birebir eğitim olması sınıf ortamında anlaşılabilecek bir konu değil çünkü.Ben eğitimi tamamladım şimdi çalışıyorum.Hocalar hala aradığımda yardımcı oluyor.Unutma piyasada çalışan birilerinden eğitim almalısın.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri