Plastik Enjeksiyon Sorunu

Aleyküm selam

O termokuplari bi kac defa yenisi ile degistirdim. En uzak bi ay calisti ve gene sicakliklar bi iniyor bi cikiyor.sicaklik gostergesi nedir

O termokuplari bi kac defa yenisi ile degistirdim. En uzak bi ay calisti ve gene sicakliklar bi iniyor bi cikiyor.sicaklik gostergesi nedir
Sıcaklık göstergesi denilen ana ünite, termokupl tercihin nedir max sıcaklık nedir, hata mı yapıyorsun çalışma-ölçüm yeri kaç derece?

Termokupllerde max sicaklik olurmu .max sicakliktan artarsa trmokupl arizalanirmi dort rezistans var 1.2dogru calisiyor 180 200derece. 3.4 ise sicaklik gostergesinde 90 .100 o 90i yukseltsem sicaklik artar indirsem yine artar .90.100 gostermesne ragmen ama orasi 200derece var.

Termokulp bağlı olduğu ekranlar orada okuduğu dereceyi ekranda yazar ayrıca kontrol devresi olarakta çalışır.Sıcaklık düşünce devreyi çalıştırır yükselince kapatır

Termokupllerde max sicaklik olurmu .max sicakliktan artarsa trmokupl arizalanirmi dort rezistans var 1.2dogru calisiyor 180 200derece. 3.4 ise sicaklik gostergesinde 90 .100 o 90i yukseltsem sicaklik artar indirsem yine artar .90.100 gostermesne ragmen ama orasi 200derece var.
Arkadaşım, ölçüm aralığından bahsediyorum misal pt100 -100 °C +400 °C arasını ölçer, baştan düzgün anlatsan bu mesaj içeriği 1. mesajında var mı, hem yardım istiyor hem bilgi saklıyorsun neyse sana başarılar!

selam aleykum enkeksiyon makinede basin sabit durmuyor mngene acma kapama iticide enjksiyonda mesela itici vurus sayisi 2 birincisi hizli basincla vursa 2ci vuramiyor yada yavasca vuruyor . enjekdiyonda da mal eksik urunde cikiyor.bilgisi olan

Arkadaslar koly gelsin haitian makinamda gunun bazi saatlerinde mal alma suresi uzuyor geri emis ayarini sifir yapinca duzeliyor sonra normale donuyor yardimci olacak arkadaslardan yardim

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri