Plastik Enjeksiyon Sorunu

Arkadaşlar Çin malı enjeksiyon makinamızda kalıp ilk açma mesafesine görmüyor ve cok yavas bir sekilde çok agır acıyor bu işlemi elle yapdıgımız zamanda aynısını oluyor grup tarafındaki parametrede basınc bir hayli yüksek gösteriyor ama mengene tarafında başınç kesik valfi kontrol ettik bi promlem yok bir bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.:confused::confused:

Sancıların bİR BEBEK ve git gide daha çok büyüyecek.;)

biraz daha detaylı anlatırsan yardımcı olurum sadece mengene mi yacaş hareket ediyo itici piston gurup ve enjeksde ederken makinanın calışma prensibi nasıl bunlarıda yazarsan yazrımcı olmaya calısıyım eğerkı sadece mengene yavaş hareket ediyosa pistonda kaçak vardır oringkeri kontrol et mengene valfini ölçdünmu bunları gözden gecir derim

enjeksion geri çekme ayarı kaçmıştır ayar sıfırlamayı deneyin

enjeksyon ile mengene açmanın ne alakası var adam mengene yavaş acıyor diyor mengene valfini sök temizle iyice muhtemelen pislik gelm işstir oda yetersiz gelıyosa eğer valfe gelen elektriği ölç. sLm

Makinanin emniyet kapi. sivicinden biri arizali ola bilir oyuzden yapabilir

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Benim makinemdede buna benzer bir arıza var .pompa bağırıyor değiştirdim ama hala bağırıyor ve bütün hareketleri gittikce yavaşlıyor yardım edebilecek bir arkadaş varmı tşkler

Selamun aleykum arkadaslar bnm makinenn rezistansinda bi sorun var. Isilar sabit durmuyor. Yada 40.70. Boule dusuk socsklik gosteriyor ekranda ama orasi 180. 200 civari ne yapabilirim bilgisi olan soylesn.

A.s. sensör sorunlu veya devrede arıza var kontolle/tamirle giderilir.

Son düzenleme:
Selamun aleykum arkadaslar bnm makinenn rezistansinda bi sorun var. Isilar sabit durmuyor. Yada 40.70. Boule dusuk socsklik gosteriyor ekranda ama orasi 180. 200 civari ne yapabilirim bilgisi olan soylesn.
Sıcak sensörleri vardır termukulp denen o sensörler arızalı gibi görünüyor ayrıca sıcaklık göstergelerininde kontrol edilmesi lazım.Bence usta bir elektrikçi bulup makinenize baktırın!

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri