Plastik enjeksiyon mal almada gecikme

Omep5834

Üye
Merhabalar ...
Kullanmış olduğum 170 tonluk engel plastik enjeksiyon makinem var şu i20ve Eltex hammadde kullanıyom plastik sıra klemens yapıyorum..
Makine de mal basarken birden mal alımında gecikmeler meydana gelmeye başladı 22 saniye de 1 baskı alırken 40 45 saniyelere çıkmaya başladı ocak ve roket bilezik hepsi sıfır yapıldı 1 ay oldu yalnız bu sorun basmis olduğum ürünlerin yolluklarini kırdım ve onarı direk hammadde olarak huniye koydum ocakta yolluk kırmaları var bundan sonra başladı bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...herkese hayırlı akşamlar dilerim
Sevgili ustalarımdan bu konu da yardim rica ederim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Mikrostar 1 sene önce takılmış ben makineyi alalı 6 ay oldu

1. Enjeksiyon sayfasında "mal alma gecikme zamanı" var, onu kontrol edin
2. Mal sıkıştırma basınç ayarı var onu kontrol edin.
3. mekanik olarak enjeksiyon pistonunun arkasında çekvalfli vana var, çok açarsanız hızlı alır ama boşta alabilir, onu kontrol edin.
4. helezonun ucunda hammadde için çekvalf var, onda da sorun olabilir.
şimdilik aklıma gelenler bunlar

1. Enjeksiyon sayfasında "mal alma gecikme zamanı" var, onu kontrol edin
2. Mal sıkıştırma basınç ayarı var onu kontrol edin.
3. mekanik olarak enjeksiyon pistonunun arkasında çekvalfli vana var, çok açarsanız hızlı alır ama boşta alabilir, onu kontrol edin.
4. helezonun ucunda hammadde için çekvalf var, onda da sorun olabilir.
şimdilik aklıma gelenler bunlar

Ilgi ve alakanız için çok tsk ederim...
Dediginiz kontrolleri yapicam
Hayırlı akşamlar dilerim..

sa
sorunu cözebildinmi
ayni sorun bendede var

Demag D85
Microstar unite
Makinenizin marka modeli nedir?
Demag D85, Microstar unite
Sorun hidromotor mal alma motoru yavaşlar dönüyor, Sıfır motor taktim yine dakikada 20-30 deviri geçmiyor, 1985 model 2005 revizyon olmuş

Yeni hidromotor taktıysanız geriye helezon sürtünmesi ve hidrolik valflari kontrol etmeniz kalıyor.
eski modelmiş, valfin birine parça da gelmiş olabilir.
özelden numara mı atıyorum, müsait olunca ararsınız, uzaktan yardımcı olmaya çalışırım.

Merhabalar ...
Kullanmış olduğum 170 tonluk engel plastik enjeksiyon makinem var şu i20ve Eltex hammadde kullanıyom plastik sıra klemens yapıyorum..
Makine de mal basarken birden mal alımında gecikmeler meydana gelmeye başladı 22 saniye de 1 baskı alırken 40 45 saniyelere çıkmaya başladı ocak ve roket bilezik hepsi sıfır yapıldı 1 ay oldu yalnız bu sorun basmis olduğum ürünlerin yolluklarini kırdım ve onarı direk hammadde olarak huniye koydum ocakta yolluk kırmaları var bundan sonra başladı bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...herkese hayırlı akşamlar dilerim
Sevgili ustalarımdan bu konu da yardim rica ederim
Merhaba aynı sorun bende de var makinalarımız ve yazılım aynı sorunu çözebildinmi ?
Demag D85
Microstar unite

Demag D85, Microstar unite
Sorun hidromotor mal alma motoru yavaşlar dönüyor, Sıfır motor taktim yine dakikada 20-30 deviri geçmiyor, 1985 model 2005 revizyon olmuş
sorunu çözebildinmi ?

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri