plastik enjeksiyon kalıpçılık kursu

Sayısal Analiz olarak çağın mesleği olan kalıp teknolojisi alanında uzman ve akademik eğitim kadrosuyla hizmetinizde. Plastik enjeksiyon kalıpçılığı teknolojisi, ürünlerin tasarımı, kalıplarının elde edilmesi ve son olarak ürünün elde edilmesi sürecinde gerek teorik alt yapı gerekse paket program bilgisi konusunda hizmetinizdeyiz.Piyasa ve eğitim tecrübesi olan, CAD-CAM-CAE programlarına hakim, kalıp tasarımcısı ve imalat uzmanı eğitmenimizle mesleğinizde bir adım öne geçin. Plastik enjeksiyon kalıpçılığı eğitimine katılabilmek için SolidWorks eğitimi almış veya biliyor olmak ön şartı vardır. Plastik Kalıp Kursu Eğitim İçeriği:
    • Kalıp Çeşitleri ve Plastik Enjeksiyon Kalıpları
    • Kalıp Standart Elemanları ve Kalıp Malzemeleri
    • Yolluk ve Yolluk Burcu Çeşitleri
    • Maçalar ve Çalışma Prensipleri
    • Kalıp Soğutma Kanalları
    • İticiler, Çeşitleri ve Çalışma Prensipleri
    • Elektrot Uygulamaları
    • Kalıp Ayırım Çizgisi Belirleme
    • Kalıp Modelleme
    • Akış Analizleri
    • Genel Uygulamalar
    • Bitirme Projesi
DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ... GSM:0555 972 23 16
ETİKETLER: kalıpçılık kursu,plastik enjeksiyon kalıpçılık kursu, kalıp kursu, kalıp kursu istanbul, plastik ürün tasarımı, plastik kalıp kursu, plastik kalıp tasarımı, plastik kalıp üretimi, plastik kalıp tasarım hizmeti, plastik enjeksiyon kalıpçılık kursları, kurs, dersane, teknik dersane, kalıp tasarımı, kalıp tasarım hizmeti, kalıp tasarım programları, kalıp akış programları, plastik akış programları, solidworks plastics, solidworks plastik, solidworks kalıp tasarımı, solidworks kalıp tasarımı kursu, plastik enjeksiyon kalıpçılık özel ders, plastik kalıp kursu özel ders, plastik kalıp özel ders

kurs devam ediyor mu?

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
108,781
Kullanıcılar
403,501
Son üye
GERİLİM OTOMASYON

Yeni konular