plaka tanıma sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teknoboy

Üye
Divit PTS (Plaka Tanıma Sistemi) İTÜ’de yıllardır süren akademik çalışmaların ve kullanılan üstün yazılım teknolojilerinin bir ürünüdür.

Divit PTS tümüyle yerli teknoloji kullanılarak İTÜ laboratuarlarında geliştirilmiştir

Divit PTS birçok kamu ve özel sektör kurumunu kapsayan geniş bir yelpazede başarıyla çalışan, kendini ispatlamış bir üründür

Divit PTS Özellikleri :

Gece/gündüz 7/24 her koşulda çalışabilme
180 km/s hızla hareket eden araç plakalarını tanıma
%95 doğru tanıma
Latin harfli dünya plakalarını tanıma
%8 hata ile hız algımala
Kırmızı ışık ihlali saptama
Divit PTS kullanım alanları

Trafik izleme, denetleme
Çalıntı-ihbarlı-kaçak araç yakalama
Site giriş-çıkış kapı otomasyonu
Otopark otomasyonu
Erişim hakkı denetimi
Sınır kapıları

olmasa zaten kaynak açıklayıp koymazdım dikkatli bakarsan kaynağını da bulabilirsin ama merak ettiysen

bu resimdeki sistem 4750 EU yazılım fiyatı +kdv ve kamera başına ek yazılım 750 EU bu fiyatlar benim alışım uygulama bazında düşünürsen bitmiş sistem 12000 EU buna kapı açma kontrol sistemleri de dahil dir

farklı alternatif ve hesaplı sistemler istiyor isen benle temasa geçecen
bu gördüğün sistem tek pc 4 kameralı bir sistemi içerir bitmiş şekilde fiyat verilmiştir

kaynak derken resimden ancak siteyi bulabiliyorum da yazılımı yayınlasan güzel olurdu (demoda olabilir):D

bende ingilizce olarak var isteyene makul bir ücret karşılığı satabilrim tamamen duygusal yani
ve demo da değil aslanlar gibi çalışıyor

dostum işi biliyorsun :D paylaşım sitesinde program satışı alan olursa burdan helal sana.

bari makul fiyatınıda söylede belki alan olur ;D

Programlari para kazanmak icin foruma yazmayiniz.Forumun amaci bilgilerimizi paylasmak para kazanmak degil.

Konu Kiltlenmisdir ve bu amacla acilan tum konular kilitlenecektir

Iyi Calismalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri