plaka okuma kamerası tavsiyesi

web yayını felan yokmu hocam eskişehirdeyim ben

bazen cevap icin iğnelemek gerekiyor.Yukarıda arkadasın dediği gibi kameraları tavana takıp ta plaka okutmaya kalkma mesafe fazla geleceğinden sorun yasarsın baska bir konuda baska bir üyenin bu konuda kısa bir yazısı vardı 5 metreden sonra okuma yaptırmasının zor olacağını söylemiş ona bu noktayı göz ardı etme.

Yazılımsız bu iş çok zor araç çok yavaş geçerse okurusun.

Merhaba
SNCRZ50 tavsiye ederim(sony).
Sebep : SNCRZ30 u online ürün teşhiri için kullanıyorum. İstediğin yazılımla akuple edebilirsiniz (cgi komutları).
Forumda sitenin adresini veremem zaten web sunucum bağlantıyı (upload) öldürüyor.
Kısaca demo görmem için internete açık kameraları Otomasyon https://www.google.com.tr/search?q=inurl:/CgiStart intitle:Network Camera bu linki[/URL] tıklayarak görebilirsin. En azından fikir edinirsiniz.

Kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
s.a beyler bakıyorum da herkes yok şu kamera yok bu kamera deyip duruyor aranızda doğru şeylerden de bahseden arkadaşlar var ama bu plaka okuma işi kamerayla bitmiyor ben 13 adet benzin istasyonuna uyguladım çalışıyor plakayı 50$kameraylada okuyabilirsiniz 500$lık lada burada işin püf noktası doğru açı doğru lens seçimi birde araç yavaş geçicek tabiki ortalama 30km hız olması gerek üzerilerise yazılımla ancak

Uygun fiyatlı yazılım isterseniz LG 'nin kendi ürettiği yazılım var basit şekilde fotoğraflı log tutabiliyorsunuz.

Bir şey anlatılacaksa daha düzeyli anlatılabilir EcheLoN_, burası herkese açık bir forum, genelleme yapmak çok yanlış. İstisnalarda varsa bizzat açıkca yazarsın olur biter.

s.a beyler bakıyorum da herkes yok şu kamera yok bu kamera deyip duruyor aranızda doğru şeylerden de bahseden arkadaşlar var ama bu plaka okuma işi kamerayla bitmiyor ben 13 adet benzin istasyonuna uyguladım çalışıyor plakayı 50$kameraylada okuyabilirsiniz 500$lık lada burada işin püf noktası doğru açı doğru lens seçimi birde araç yavaş geçicek tabiki ortalama 30km hız olması gerek üzerilerise yazılımla ancak

merhaba örnek bir kamera modeli soyleyebilirmisiniz 50 dolarlık ? ve lens olarak ne kullanılmalı biraz bilgilendirirseniz cok sevinirim...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri