Pioneer deh p2500rb teyp aux girişi çalışmıyor

Seyfiali

Üye
Merhaba sevgili dostlar benim sorunum pioneer deh p2500 rb oto teybimin aux girişi çalışmamasıdır pcb üzerindem aux yollarını takip ettiğim de direk olarak PE5340C koduna sahip olan işlemciye çıkıyor ben bu aux girişini tamir edebilirmiyim yada rca çıkışını iptal etmeden yeni bir aux girişi alabilirmiyim
Not yolları ölçüm aletiyle ölçtüğümde işlemciye kadar hiçbir sorun olmadığını belirtmek istiyorum
Şimdiden teşekkürler

Teyp normal çalışıp ses veriyor mu?

Teyp normal çalışıp ses veriyor mu?
Evet ses entegresi sıkıntısız sıkıntılı da iki çıkıştaz az ses çıkıyor sadece cd ve radyoda çalışıyor ama iki çıkış zayıf ses veriyor onun için elimde entegre var aux u halledebilirsem değiştircem

Ustalar daha iyi bilir fakat benim görüşüm ses entegresi arızalı.
Genelde aux ve ses entegresi beraberdir.Aux çalışmıyorsa %90 entegre yanıktır.
Zayıf ses bundan dolayı olabilir.

bende ondan şüpheleniyorum aslındçünkü aux işlemciye gidiyor işlemci sesi analiz edip entegreye gönderiyor diye biliyorum ama tam emin olamadım ozaman ben bi entegreyi değiştireyim aux yine düzelmezse cd sürücüsünden alırım ozaman ben orjinalliği bozulsun istememiştim ama yapacak birşey yok teşekkür ederim

?

Son düzenleme:
bende ondan şüpheleniyorum aslındçünkü aux işlemciye gidiyor işlemci sesi analiz edip entegreye gönderiyor diye biliyorum ama tam emin olamadım ozaman ben bi entegreyi değiştireyim aux yine düzelmezse cd sürücüsünden alırım ozaman ben orjinalliği bozulsun istememiştim ama yapacak birşey yok teşekkür ederim
Ustam sorunu cozebildiniz mi ayni sorun bendede var cikis entegresini degistirsiniz mi duzeldi mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri