Pimapen pencere ayarı?

Merhaba, sn. arkaplan; bu yıl en çok kapanan (ezilen) kapı ve pencerelerde, komple conta değişimi yerine Koç-taş ürünü dial markalı youtube'daki sözü edilen contaların (bir zamanlar akıllı conta da deniyordu sanırım) çiftli D tipini (tanesi 14 tl.) 6 kutusunu (6 metre* 6=36 metre) (Koç-taş'da ayrıca bunlardan 4 al 3 öde kampanayası 2 gün önce yeni uygulandı) evde kısmen kullandım ve sızdırmazlık konusunda başarılı buldum. Yalnız yapışkanları yapıştırdığım yerlerde eski artık süngerler kaldığı, çok temiz olmadığından kenarlardan çıkıyordu, peligom (uhu türevi) yapıştırıcı da (takviye ederek) sürerek yani yalnız kendi oijinal yapışkanına güvenmeden bugünlerde (dün, evvelsi gün) uyguladım. Sızdımazlıkta orijinal PVC pencere çerçevesi kanallarına konulanlar kadar başarılı sonuç beklemiyordum, sonuçta aldığım bu sızdırmazlık sonucundan gayet memnun kaldım, çok başarılı buldum. Kolay gelsin.

Bunu hemen yarın uygulayacağım. Çok teşekkür ederim.

Sadece dediğiniz şekilde kolu yerinden söktüm. Üstteki yuva vida takılı değil ama parça takılı iken çok az sağ-sol hareketine müsaade ediyordu. Uygun şekilde sıkıştırarak yerine vidaladım ve şimdi kolu bıraktığımda bıraktığım pozisyonda kalıyor. Çok kolayca halloldu. Tekrar teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri